Keyloggery GhostXP - DOWNLOAD

Babo

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2006
Posty
12
heh. Wersja Vip jest jak narazie tak samo wykrywalna jak demo tyle moge powiedziec... Lecz spojzcie na AV ktore go wykrywaja... sa one dosyc zadko spotykane. Autor programu gwarantuje ze program nie bedzie wykrywalny przez kaspersky oraz avasta i berdziej popularne AV. 65 PLN wydaje sie duzo ale jezeli umiesz dobrze wykozystac tego keya to mozesz zarobic znacznie wiecej. Jedyna wada tego programu to to ze gdy ustawilem czas dezaktywacji na 2 dni to key mi tego nie zapisal i pisze:
Data deaktywacji : BRAK
Kolejnym minusem moze byc fakt nieco haotycznych logow przychodzacych na maila w formacie:

BIEZACY PRZECHWYT :
llllll
21:40:49 [[PL]Koszalin @ KampNO.pl [cs] Counter Strike 1.6 - Mozilla
Firefox]llllcl
21:41:37 [Ventrilo]
21:41:39 [Kropa(Niedostępny)]
21:41:39 [Ventrilo]
21:41:43 [Program Manager]ll
21:41:58 [Program Manager]
21:42:03 [sXe Injected v6.2]l
21:42:08 [sXe Inje°tŽ]
21:42:08 [Program Manager]ll
21:42:29 [Counter-Strike]v;27040
21:42:34 [ENTER]
21:42:37 [ENTER]l
{LEFT WINDOWS}
{WAKEUP}l
21:43:01 [[PL]Koszalin @ KampNO.pl [cs] Counter Strike 1.6 - Mozilla
Firefox]
21:43:03 [Counter Strike 1.6 Server List | Search Cs Stats, Rankings, and
Banners in Poland/Polska [PL] - Game Tracker - Mozilla Firefox]llc
21:43:18 [Vator (12786394)]
21:43:21 [Torarnos(Zaraz wracam)]v
21:43:22 [ENTER][/b]

Pozatym wszystko w jak najlepszym pozadku chociaz ssy wysylane mogly by byc w nieco lepszej jakosci.

Ogolnie uwazam ze to dobry zakup.... Serdecznie polecam
 

emilianx

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2006
Posty
14
Jeśli chodzi o wykrywalność, to jeśli wyślę zwykłe oprogramowanie na skaner online, to sytuacja wygląda zupełnie podobnie. Wykrywalność heurystyki to mniej więcej 3/30 i to nie często spotykane u nas w kraju antywirusy. Niestety tego się nie obejdzie. Wystarczy, że napiszemy bardziej skompikowany program, który wykonuje obliczenia i działania, które się w jakiś sposób nie spodobają i zaliczą do podejrzanych.

Wiele programów które pisze nie jest typem rootkita, a niestety są wykrywalne przez heurystykę. To jest dość kłopotliwe, bo trzeba się gimnastykować by zwykłe oprogramowanie nie było wykrywalne. Najlepsze są nazwy trojanów, jakie są przypisywane programom.
smile.gif
, to są poprostu nazwy koni trojańskich, których zachowanie wygląda na bardzo podobne, w pewnym okresie jego działania.

Tak działa niestety skaner heurystyki. Im większa baza antywirusa, tym trudniej jest napisać jakikolwiek dobry program zwłaszcza w Delphi.
 

emilianx

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2006
Posty
14
<div class='quotetop'>CYTAT(Babo @ 15.08.2008, 20:15) <{POST_SNAPBACK}></div>
Jedyna wada tego programu to to ze gdy ustawilem czas dezaktywacji na 2 dni to key mi tego nie zapisal i pisze:
Data deaktywacji : BRAK
Kolejnym minusem moze byc fakt nieco haotycznych logow przychodzacych na maila w formacie:[/b]

Problem deaktywacji, a raczej informacji został już rozwiązany. Obecnie działa prawidłowo.

Jeśli chodzi o haotyczne logi to, ja nie widzę nic w tym haotycznego. Z całym szacunkiem, ale co pokazałeś to są przechwycone informacje uchwytów otwieranych okien. To nie jest plik HTML, który można sobie formatować, to plik tekstowy i tak też jest przesyłany pocztą e-mail.

KONTROLA POPRAWNOŚCI W PROGRAMIE KONFIGURACYJNYM
Program konfiguracyjny do wersji v0.95a został wyposażony w narzędzie kontroli zapisywania informacji do pliku EXE, oraz co najważniejsze, kontroli poprawności wprowadzonych danych klienta poczty wychodzącej. Teraz możemy testować na bieżąco poprawność wprowadzonych danych. Program w trakcie testowania, wysyła przykładową wiadomość potwierdzającą poprawność konfiguracji.

AKTUALIZACJA DLA OSÓB KTÓRZY ZAKUPILI POPRZEDNIĄ WERSJĘ JEST DARMOWA

Szczegółowe informacje zawarte są na stronie podaną niżej.
 

cyc3k88

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2008
Posty
2
chciałbym wersje vip czy ktoś może się do mnie odezwać pisałem do jednego klienta ale nie dostałem odpowiedzi ważne !
 

Babo

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2006
Posty
12
Polecam kontakt przez gg autora... numer ma podany pod avatarem wiec nie wiem w czym problem.
 

Babo

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2006
Posty
12
<div class='quotetop'>CYTAT(Mateusz0303 @ 12.10.2008, 19:09) <{POST_SNAPBACK}></div>
Czy ten keylogger spowolni mój komputer??[/b]

hmm.. to zalezy czy bedziesz go uruchamial na swoim komputerze
<
no ale jak wiadomo wszystko co jest uruchomione zajmuje swoje miejsce w pamieci przez co komputem dzisla wolniej. W tym przypadku program ten zajuje nieznaczna ilosc pamieci wiec przez samo oprogramowanie trudno powiedziec zeby komputer dzialal ci wolniej. Moim zdaniej bardziej przejmowal bym sie plikami ktore ustawilbys na wysylanie na maila... bo jesli program wysylalby ci co powiedzmy 30 minut logi na maila z archiwum gg ktoro moze zajmowac kilka mega to przy wolniejszym internecie moze dac sie we znaki :>
 
Do góry Bottom