Kgb keyloogger / kgb spy/ kgb employee monitor

NiePoTwarzy

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2012
Posty
5
Witam na samym poczatku informacja dla moderatorow oraz administracji jezeli usuwacie moj temat prosze chociaz o wyjasnienie dlaczego zostal usuniety... A teraz przejdzmy do rzeczy. Mam pytanie na temat Programu KGB znajduja sie tam rozne opcje instalacji : KGB Keyloogger , KGB Spy oraz KGB employee monitor chcialbym zadac pytanie czym roznia sie owe formy instalcji programu potrzebny on mi jest do wyslania na komputer ofiary uzywa on/a antywirusa avast. oraz ma gg 10 potrzebne jest mi haslo do gg 10 lub poprostu tego co on/a pisze jest mi potrzebna funkcja aby wysylal mi wszystko na maila lub gg lub aqq wiec ktory z tych 3 bedzie najlepszy do owej sytuacji.?
 

NiePoTwarzy

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2012
Posty
5
To moze jakis inny keyloogger ktory wysle mi to co potrzebuje? i nie bedzie wykrywalny przez avast masz moze jakis pomysl?
 

pijocyna

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2012
Posty
62
Perfect Keylogger. Tworzysz serwer(Remote Installation), wysyłasz ofierze ona go uruchamia i masz co chcesz.
Serwer musisz zakryptować jakimś krypterem bo avast wykrywa trojana. W sprawie kryptera Ci nie pomogę bo sam nie mam jakiegoś dobrego. Popytaj na forum, może ktoś Ci pomoże.:)
 
Do góry Bottom