kiedy moga mnie zlapac?

T

travis

Gość
Czy istnieje wogole szansa, ze zostane w jakis sposob namierzony, lub zlapany, podczas wlamywania sie na strone?
Jesli tak, to kidy i jak?
smile.gif
 
M

moqkomar

Gość
uuuu :)

Bedziesz wiedzial jak Cie zlapia
smile.gif


Slyszalem, ze takiemu delikwentowi jaja urywaja...
smile.gif
smile.gif


a tak powaznie to oblukaj wpisy sprzed okolo 2 tyg. byl tam link do przepisow dot chakerstwa.


pzdr all
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Czy istnieje wogole szansa, ze zostane w jakis sposob namierzony, lub zlapany, podczas wlamywania sie na strone?
Jesli tak, to kidy i jak?
smile.gif
[/b]

Czy cire zlapia czy nie zalezy w wiekszymstopniu od ciebie. Kazdy serwerek jest jakos tam zabezpieczony. Gorzej czy mniej ale jest. Wszystko zalezy od twych umiejetnosci
<
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Czy istnieje wogole szansa, ze zostane w jakis sposob namierzony, lub zlapany, podczas wlamywania sie na strone?
Jesli tak, to kidy i jak?
smile.gif
[/b]

ee w polsce to nie zalezy gdzie bedziesz chcial sie wlamac ja na bezplatne typu wp czy onetu to wall smialo nawet bez proxy
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
nie boj sie, ze cie zlapia, najwyzej przyjedzie po ciebie UOP i cie zamkna na 2 lata do pierdla i poznej 10 lat bez kompa
 
B

b4d4ss

Gość
jesli zadajesz takie pytanie to ...

1. w moim rozumieniu jestes poczatkujacy, wiekszosc stron stoi na unixie, a co za tym idzie ...
2. nie znasz budowy systemu operacyjnego... a dalej
3. nie wiesz jakie pulapki moga na ciebie czekac... kontynuujac
4. nie wiesz nawet gdzie domyslnie systemowo zapisywane sa logi ... dalej
5. a jak juz sie dowiesz to ... kolejna logi moga byc wysylane na inna maszyne albo maila admina wszystko zalezy od wyobrazni admina.

wiec zastanow sie czy warto ryzykowac a nie sie troche podszkolic, juz nie mowie o samym przeprowadzeniu wlamania...
wszystko zalezy od adminow, jedni dadza ci spokoj a inni beda chcieli udupic cie maxymalnie ;] i co wtedy ??

wiec na tym etapie po raz kolejny zastanow sie czy warto ;]
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Nom, wlasnie (ja tesh taki jestem
smile.gif
) lecz sluchajmy dobrego starego kolezenskiego hakerskiego crackerskigo baddasa
smile.gif
lol
 
Do góry Bottom