Kilka pytań

wiz3ard

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 26, 2012
Posty
2
Witam - jestem tutaj nowy ;) Interesuje się "DDoS" i chciałbym zapytać, czy stworzenie własnej strony na darmowym hostingu i testowanie na niej DDoS jest karalne ?
Kolejna sprawa, jest to, czy ktoś może mi podać jakieś sprawdzone programy ? Słyszałem o LOIC i HOIC, oraz słyszałem, ze ten drugi jest lepszy, szybszy. Prosił bym o sprawdzone linki, ponieważ nie chciał, bym mieć nie miłego zaskoczenia w postaci kolejnego formatu. Z góry dzięki.
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Każdy atak na system komputerowy lub usługę sieciową jest przestępstwem. Nawet jeżeli chciałbyś wysyłać pakiety z jakiegoś hostingu to twoje konto zostało by zablokowane przez administracje. Tak poza tym to temat był poruszany wiele razy na tym forum, więc następnym razem użyj opcji szukaj...

http://sourceforge.net/projects/loic/
 

wiz3ard

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 26, 2012
Posty
2
Czyli jeśli zrobię atak ddos na swoją stronę, to najwyżej zamkną mi ją, czy są jakieś szanse, że pójdzie sprawa na policję ? Szukałem tematu podobnego, lecz nic nie znalazłem -_-.
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Wprawdzie wątpię żebyś uzyskał ilość zombie zdolną zatrzymać jakiś hosting, ale darmowe hostingi nie przydzielają ci osobnego zewnętrznego adresu ip. Więc walisz na cały serwer z darmowymi (zapewne jeden z wielu). Wtedy naruszasz stabilność całego serwisu - ergo mogą się zdenerwować. Może cię znajdą, a może nie.
 

donhubix

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2009
Posty
20
Hey

Mysle ze nawet z wiejska szkola nie pojdzie tak latwo. Popros jakiegos kolege ktory ma Neostrade 2Mb/s o postawienie strony na wlasnym komputerze!

Hubix
 
Do góry Bottom