klient to ja czy ofiara zainfekowania ?

Status
Zamknięty.

adaM_lodz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
3
mam pytanie odnosnie konfiguracji trojana o nazwie wspomagacz reload 0.39 ... mianowicie

pytanie nr1
Laczenie Klient->Serwer:
Uruchom Klient.exe kliknij "Polacz/Rozlacz" wpisz numer GG i haslo (UWAGA!!! w to okienko NIE wpisujemy numeru GG serwera tylko numer, GG, który ma miec Klient!!). Serwer automatyczne po zainstalowaniu sie w systemie wysle stosowny komunikat do Klienta. Kliknij 2-krotnie w Serwer, z którym chcesz się polaczyc (oczywiccie Serwer musi być on-line, czyli dostepny) i gotowe!


Czy w tym wypadku "w to okienko Nie wpisujemy numer gg serwera tylko numer gg,ktory ma miec klient" czyli klientem jestem ja czy moja ofaira ???

Pytanie nr 2

Konfiguracja Serwera:
h) W zakladce Odpowiedzi->Numer Gadu-Gadu Klienta wpisz numer, Gadu-Gadu jaki ma Klient.exe, to wazne gdyz "Wspomagacz: Reload" koduje przesylane informacje i sterowanie serwerem mozliwe jest TYLKO za pomoca programu Klient.exe!


Pytanie brzmi czy znowu ja jestem klientem czy osoba ktora chce zainfekowac??

Pytanie nr3 czy jezeli bede chcial obslugiwac kompa ofiary to czy bede musial miec wlaczone gg servera czy tylko moje gg stare ? czy moze obydwa ?

Byc moze te pytania wydadzą sie wam smieszne ale robie to pierwszy raz i pytam dlatego bo niechcialbym przypadkiem siebie zainfekowac
<


Z góryt dzieki jak mi sie cos jeszcze przypomni jakas watpliwosc to napisze ...

P.S.i sorry za sposob w jakis sformulowalem te pytania ale bardzo mi sie spieszy w tym momencie ... najwazniejsze z ewiadomo o co chodzi pozdrawiam
 

mskiller

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 18, 2004
Posty
36
heh Gjenia (od ehacks.net) nawet zrobił kiedyś filmik o konfuguracji wspomagacza (chyba spory błąd
<
) i pierwsze pytanie osoby po obejrzeniu to: "ale właściwie jak to skonfigurować?" :?
 

Phoenix

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2004
Posty
142
Originally posted by adaM_lodz w temacie
klient to ja czy ofiara zainfekowania ?
Z tego pytania to moge wywnioskowac ze ofiara to raczej jestes TY
Im czesciej wchodze na to forum tym czesciej widze takie pytania. Zal dupe sciska
 

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
w sumie to wiekszosc tych co cos wie to juz dawno sie nie udziela tu albo bardzo sporadycznie
<
jak to ktos napisal na tym forum
Kod:
tylko piec osob na tym forum mysli logicznie
or something like this
 

adaM_lodz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
3
Finix sorry ze spytalem ... ale w woli wyjasnienia...na początku bralem to na logike i wszystko ustawilem ale jak przeczytalem to z 5 razy to zgupialem i wolalem sie upewnic na forum zeby samemu sie nie zainfekowac... wiec wiesz nie kazdy jest taki genialny jak ty aha i jak ci żal dupe sciska to idź tam gdzie król chodzi piechotą zwolnij zwieracze a żal napewno odpuści pozdrawiam... a tak wogole to dzieki tym ktorzy mi pomogLi ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom