Kod Captcha. Czy da się złamać ?

Seki1

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2013
Posty
3
Witam interesuje mnie, czy jest możliwość złamania stosunkowo prostego kodu captcha. Prosty ponieważ ma jednolite białe tło zawsze taka sama czcionka, zawsze składa się z 3litetr i 4cyfr tylko w różnej kolejności istnieje jakiś program który byłby wstanie wpisać taki kod ? View attachment 318 Bardzo proszę o pomoc :) jeśli tamten link nie działa to tutaj screen kodu captcha :) http://zapodaj.net/cb797dc3ee143.jpg.html
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Najpierw sprawdź w jaki sposób jest generowany ten kod czy po stronie serwera (np. PHP) czy klienta (np. JS).
 

Seki1

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2013
Posty
3
Bardzo chętnie sprawdzę tylko podpowiedz jak, bo jestem zielony w tych sprawach :(
Kliknąłem prawym na kodzie "pokaż źródło obrazka" i wyszło między innymi coś takiego <script language="JavaScript"> więc wydaje mi się, że jest generowany przez JS.
 
Ostatnia edycja:

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Jeżeli jesteś zielony w tych sprawach to nie bierz się za łamania kodu captcha... Najlepiej będzie jak skorzystasz z jakiegoś programu do łamania captcha np. Captcha Sniper bo większość skryptów tego typu działa po stronie serwera.
 

Seki1

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2013
Posty
3
Z tego co zauważyłem na tej stronie to taki kod który ja potrzebuję złamać ten program łamie ze 100% dokładnością teraz pytanie czy można ściągnąć gdzieś taki program ? Czy jedynie kupić ?
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Takiego programu raczej za darmo nie dostaniesz chyba, że z wirusem. Spróbuj poszukać w Google jakiejś darmowej alternatywy dla Captcha Sniper.
 

Shady69

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
98
heh, te captcha co akurat podałeś nie ma żadnych zamazów, tzn. jest czyste, łatwe do odczytania :) na pewno jest generowane przez PHP i bibliotekę gd, o JSie nie ma tu chyba mowy ;)
 
Do góry Bottom