Kod HTML

Ciupa

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2006
Posty
6
Mam tego doscy przeszukalem cale forum i nie znlazlem zadnego kodu html do tego aby gosc byl hackowany autoamtycznie prosze o zxamieszczenie jakiegos dzialajcego!!
 

red_ag

Były Moderator
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
261
Nie znalazłeś, bo takiego nie ma. Pomyśl co by się stało, gdyby pół świata posiadałoby taki kod? Bałbym się rano włączyć kompa i wejść na onet.pl
Jest to wykonalne - owszem, ale trzeba samemu to napisać. Podobne tematy, będą kasowane ...
 

Ciupa

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2006
Posty
6
ej no ale musi byc taki kod napewno bo moj kumpel ma server keyloggera i wrzuca to na interie brakuje mu tylko kodu ze gosc ktory by wszedl na ten adres mial keyllogera ktory to instalowal by sie za jego plecami a na stronce np ladowalo by sie nie wiem np. jakies zdjecie musi byc taki kod bo wiele jest takich hakerskich stronek
prosze o pomoc
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by Ciupa
ej no ale musi byc taki kod napewno bo moj kumpel ma server keyloggera i wrzuca to na interie brakuje mu tylko kodu ze gosc ktory by wszedl na ten adres mial keyllogera ktory to instalowal by sie za jego plecami a na stronce np ladowalo by sie nie wiem np. jakies zdjecie musi byc taki kod bo wiele jest takich hakerskich stronek
prosze o pomoc
i n t e r p u n k c j a, a w r u k ! ! !
powiedzieli Ci, ze nie ma (ogolnie dostepnego). A to po to, zeby takie ludziki jak Ty nie krzywdzili innych i siebie samych.
 

Czarna Mamba

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 16, 2006
Posty
15
podaj gg to ci dam ten kod/skrypt :faja:
pozdro
smile.gif
 
Do góry Bottom