Kod Keyloggera + kompilator

kolorowy mis

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2006
Posty
8
Mam pytanie czy ktos może mi dać kod jakiegoś dobrego keyloggera ktory wysyla logi do mnie na maila, i do tegona napisać mi jakis link do kompilatora ktory zkompiluje mi tego keyloggera z gory thx !
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Użyj Mocy.

Wiesz gdzie sobie możesz iść z wyszukiwarką?
<
- d3vil

Nie znam tego dowcipu :) - Mikifiko
 

kolorowy mis

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2006
Posty
8
Originally posted by komix
Tu masz linka do keylogger - open source

no tak ściagam i nie wiem co to wogole jest ... a jezeli o tan trógi tutorial to jest spoko gdyby nie to ze kompilator ktorym kompiluje keyloggera nie bedzie mi wysylal na maile tylko zapisywa U MNIE NA KOMPIE a ten trugi co pisze jest platny u nie wiem z kat go moge pobrac ... kurde dajcie mi liNKA go kompoilatora i kod keyloggerac !!! plzzzzzz
-------------------------------------------------------------------------------
Mało poprawka tego co napisałem wczoraj ale nie byłem za bardzo trzeźwy =] , tak wiec napisaliście mi pare rzeczy których i tak nie rozumiem bo jestem taki bardziej początkujący , komix pobieram to i nie wiem co to jest czy ktos w tym poscie wklei mi kod jakiegoś keyloggera ktory moge skompilować cbuilder 6 personal (czy jakoś tak
<
) z góry dzieki
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by kolorowy mis
czy ktos w tym poscie wklei mi kod jakiegoś keyloggera ktory moge skompilować cbuilder 6 personal (czy jakoś tak
<
) z góry dzieki
:rotfl: :rotfl2: :cojest:
Naucz się programować, zrobienie Hook'a i wysyłanie E-maili nie jest wcale takie trudne.
Czemu ktoś ma dać Ci gotowy kod do skompilowania? Podali Ci wyżej źródła, na podstawie których możesz zobaczyć jak to wszystko jest zrobione.
 
Do góry Bottom