Kod

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
A co to się stało? projekt padł?
Wracając do tego co już pisałem, jesłi ktoś jeszcze jest chętny to mogę postawić repozytorium kodu na GitHub i pomóc z konfiguracją jego klienta.
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
ja wydłubałem fragment hooka hooklessowego xD spociłem się jako że nic nie umiem a potem praktycznie identyczny kodzik znalazłem na hcp xD więc to bez sensu. zostanę chyba przy "observerowaniu". A reszta albo nie ma czasu albo odpuściła..
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Jeszcze nikt się nie poddał ;P Dzisiaj postaram się skodzić szkielet serwera i klasę konfiguracji. Potem spróbuję zainstalować bibliotekę z XMPP.

Jakoś damy radę jeśli instytucja zwana szkołą nie przybije naszych chęci do ziemii, a proces zwany życiem nie powali nas na kolana.
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Mam inny pomysł - niedługo wakacje, może do tego czasu poczekamy?
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
Inaczej - jak ktoś coś wymyśli, niech zapisze, bo pomysły pojawiają się różnie
<
A co do wakacji - jak będzie np. kawałek szkieleciku i coś jeszcze, to hop do przodu. Good idea.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
e...tam...jak do tej pory mieliście taki zapał to to, że komus cos sie będzie chciało jeszcze zrobić jest mało prawdopodobne
<
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
a proxima przylazła i chce ubic i tak ledwo dychający projekt.. nie ładnie koleżanko, oj nie ładnie
<
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
dobrze, że tylko wybrani mają dostep do tego forum bo jeszcze inni by nas wyśmiali
<
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
No i tak kończy się praca w grupie xD Nie no, prawda - czasu nikt nie ma
<
Na wakacje można by popróbować, my (Delphi) wyglad klienta już mamy i jest fajny xD

// Proxi, piszę to już 3 raz - ale ten kotek jest fajny xD

//zgadza się - fajny //proxima

// ale zdaje mi się, że za szybko biega, dobrze by było go trochę zwolnić xD
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Jaa, będąc na wiosce i łącząc się za pomocą mojego nowo zakupionego modemu iCon 225 z BlueConnectem xD
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Mogę ci pomóc ze wszystkimi pomysłami które weszły mi do łba i je zaproponowałem więc tak dużo się nie narobisz
<
 
Do góry Bottom