Kolejne kroki w C++

andurin

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2006
Posty
29
Podstawy C++ uważam, za opanowane. Mam teraz pytanie do Was, co dalej? Zaczynam bawić się w programowanie pod Windows. Jakie dziedziny C++ radzilibyście dalej zagłębiać? FTP? Maile?

Pozdrawiam,
andurin
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
algorytmy , bardziej skomplikowane funkcje , klasy wirtualne , WINAPI , bazy danych , itp itd
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
ja CI dalem przyklady czym sie moglbys zajac, nie potrzebujesz niewiadomo jakiej wiedzy aby napisac prosta baze danych , uzywajac struktur albo klas , a odnosnie WINAPI to z tego co pamietam to http://winapi.org/

wg mnie to przydaloby sie znac : C/C++ (skladnia , budowa , tworzenie programow) i do tego tez umiec tworzyc aplikacje okienkowe , dla przykladu wspomnialem o WINAPI

reszta to juz tylko od Ciebie zalezy , ale niewazne co bys robil to tworzac jakis projekt/program np sterujacy jakims urzadzeniem to wspierasz sie po prostu jakas instrukcja mowiaca jak sie steruje tym czyms oraz nieodzownie MSDN-em , poniewaz to skarbnica wiedzy dla programisty, to chyba tyle

zreszta nie mozna 5 srok za ogon trzymac , a przynajmniej nie na raz , wiec ukierunkowujesz swoja wiedze do tego co probujesz stworzyc albo wogole czym sie chcesz zajmowac (moze programowaniem sieciowym) , Twoj wybor
 
Do góry Bottom