kolejny problem z portami...

zla_karma

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2002
Posty
49
Witam!
Po instalacji kolejnego 'hakerskiego' softu
<
wyczulem ze cos jest nie tak i przekanowalem sobie porty i oto co dal mi netstat:
arka139.ar.wroc.pl:3253 SYN_SENT
siwek.hst16.put.poznan.pl:1214 ESTABLISHED
pe57.bielsko.sdi.tpnet.pl:1214 SYN_SENT
rollayna.interia.pl:80 ESTABLISHED
elvira.interia.pl:80 ESTABLISHED
c20-150.icpnet.pl:2714 SYN_RECEIVED
marioy.hst16.put.ponan.pl:1744 ESTABLISHED
costam:2873 ESTABLISHED
costam.waw.pl:2583 ESTABLISHED


dodam ze nie mialem uruchomionego zadnego progsa powiazanego z netem, a tamten sofcik usunalem wiec cos tu nie gra. Aha co kazdy restart wpisy i porty sa inne. HELP ME! Pozdr
 
B

b4d4ss

Gość
1214 to moze byc kazaa bo na tym porcie siedzi
a 80 to wiadomo polaczenie z servem interii protokol http

a te wyzsze to nie wiem moze byc wszystko i nic ... ale z tego co tu idzie zaobserwowac to tylko jakas wymiana syn pakietow a nie zadne polaczenie wiec bym sie nie przejmowal
 

zla_karma

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2002
Posty
49
A jakim softem pod winde pozamykac porty skoro ZA ich nie zamknal? A jest gdzies w necie spis wszystkich :roll: portow??? Pozdr
 
B

b4d4ss

Gość
ej po prostu spojz w ta ramke po lewej stronie na jej stronie www

teraz to hita niezlego strzeliles, ludzie czy wy macie oczy w dupie ?
 

zla_karma

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2002
Posty
49
Ej stary, a ty popatrz na moj pierwszy zwrot do was (tam na samej górze tej strony www) i , otworz 'spis portow' po lewej stronie w ramce i porownaj porty ktore ja podalem i te ktore sa tam zamieszczone a zauwazysz swymi bystrymi oczetami ze nie ma tam takowych ktore ja wymienilem. Pozdr
 

shackal

Użytkownik
Dołączył
Listopad 10, 2002
Posty
253
nie pamietam jak bylo w za, ale w zapro mozesz porty pozamykac dla danych programow w dowolnej konfiguracji. programs>options>ports i dalej sobie ustawiasz jak tylko chcesz

Originally posted by zla_karma
A jakim softem pod winde pozamykac porty skoro ZA ich nie zamknal? A jest gdzies w necie spis wszystkich :roll: portow??? Pozdr

pod adresem: http://www.chico.prv.pl/ w downloadzie jest progz o nazwie: Port block - program blokujący niechciane, otwarte porty.

nie sprawdzalem go :!:
 
Do góry Bottom