Kolejny szalony projekcik

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
A na jakiej zasadzie są przydzielane wyświetlenia naszego bannera na innych stronach? Losowo, tematycznie, siła bannera SEO czy w jaki sposób? Pozdro
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
Losowe bannery to trochę nie za bardzo dla SEO. Możesz zrobić zależne od treści witryny, metatagów czy coś w tym rodzaju? Będzie miał lepsze wzięcie
smile.gif


//Edit

"Nawet jeśli Twoja stronie nie posiada wielu odwiedzin, Twoje reklamy przyniosą wysokie rezultaty!"

O jakich rezultatach mowa? Ja nie widzę teoretycznie żadnych. Nie po treści, to nie zainteresują gościa innej strony, siła linka będzie niewielka, dodatkowo strona będzie tracić pozycje w wyszukiwarkach przez bannery nie powiązane tematycznie. Póki co widzę same szkody, zero zysku
<


BTW. sorka za krytykę, ale chyba właśnie po to założyłeś ten temat, żeby poznać opinię, nie?
smile.gif
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Jak ciut się rozwinie to dodaj liczbę domen, na których są już wstawione bannery - to przyciąga ludzi, jeśli liczba jest całkiem spora.
<
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
Ale te banery nie mogą się wyświetlać losowo: ktoś na stronie na temat satanizmu widzi banner chrześcijański o_O

Jak myślisz? Poczyta sobie, co ma do zaoferowania konkurencja?
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
Konkurencja ma do zaoerowania niewiele więcej, już sprawdziłem. A powiedz mi jak ja mam banne tematycznie umieścic?
Ni tam tekstu, ni niczego. Tylko opis, a komputer nie jest na tyle inteligentny by se go wyczytać z obrazka. Można zrobić podział na kategoie, tylko tu znowu komuś będzie nie pasować, bo nie ma kategorii.
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Dodanie słów kluczowych do obrazków powinno wystarczyć, system by szukał bannerów o słowach kluczowych podobnych do wymienionej witryny.
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
Tak jak THC mówi, do bannera słowa kluczowe. Dodatkowo tak jak w katalogu można sobie dodawać kategorie, oczywiście moderowane
smile.gif


Powiem szczerze, że chętnie przetestuję na moim zapleczu xd
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Tak, ale - ktoś może na przykład podać: erotyka, natomiast druga osoba poda tylko: (auto cenzura).
Także bannery nie zgrają się, słowa kluczowe musiałyby być identyczne, druga sprawa to taka, że mimo tego, iż ktoś poda '(auto cenzura)', jego banner może być przecież całkiem innej tematyki.

Myślę, że losowe wyświetlanie jest dobre, na tym w końcu to polega - by reklamę zobaczyło jak najwięcej osób, co prawda target też jest ważny, ale podział na kategorie powinien być dopiero w późniejszym czasie, jak trochę klientów przybędzie.

Edit: cenzuruje słowo 'seks' z 'x' na końcu.
smile.gif
 
Do góry Bottom