Kolorowanie składni

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Może by tak dodać kolorowanie składni jak jest to na XXX ? Dużo przy tym roboty chyba by nie było, bo kiedyś widziałam gotowe dodatki do forum.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
No to by było bardzo pozytywne
smile.gif
 

eloar

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2006
Posty
58
D0han - co znaczy "nie możemy"? Coś przecież na pewno da się zrobić w tej kwestii. To by była bardzo przydatna opcja.
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Originally posted by eloar
D0han - co znaczy "nie możemy"? Coś przecież na pewno da się zrobić w tej kwestii. To by była bardzo przydatna opcja.
moderatorzy nie mogą modyfikować forum, chyba o to chodziło D0hanowi...
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Ja tu z pomysłem na rozbudowe forum a tu 4 warny w nagrode za niby 'reklame' hyh...

Ciekawi mnie tylko poco jest ten dział, uwagi? propozycje... hymm, padła propozycja (mysle ze pomysl dobry, zreszta i nie tylko ja ale i inni którzy udzielili się w temacie) a i tak sie nic nie da zrobić. Sami wyciągnijcie z tego wnioski.

@down
"Ostatnio zmieniony przez FDJ Wczoraj 13:02, w całości zmieniany 1 raz "

data warna "Wczoraj 13:03"

A to co mnie rozśmieszyło najbardziej to że podałem linka do strony o tematyce 'programistycznej' sam mod d3vil polecał tą samą strone
przykład:
http://www.haker.com.pl/forum/viewtopic.php?t=31179
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
napisales tego posta 23-08-2007, a ostrzezenie dostales wczoraj. Mod by tyle nie czekal
<
Wniosek? Ostrzezenie jest za co innego
nic nie da zrobić[/b]
no to trzeba sie z tym pogodzic i zyc dalej. A jezeli bedzie sie dalo tak zrobic, to twoj pomysl napewno nie zostanie pominiety
<
 

daktyl

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2007
Posty
185
Originally posted by Kanciastoporty
Ostrzezenie jest za co innego

Nie, jest za niby reklamę jakiegoś forum z kolorową składnią. Chociaż to był tylko przykład
<


"9. Jesli czujesz sie oszukany, przesladowany itd. napisz o tym do
Moderatora lub Administratora na PW, e-mail, nie pisz o tym na forum.":)
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
gdzie masz reklame za "forum z kolorowa skladnia"? Pisze reklama, pewnie takowa byla jezeli jest ostrzezenie
zreszta, nie robmy juz offtopa i nie wnikajmy
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by daktyl+--><div class='quotetop'>CYTAT(daktyl)</div>
Nie, jest za niby reklamę jakiegoś forum z kolorową składnią. Chociaż to był tylko przykład[/b]
Dokładnie.

Kanciastoporty, zobacz na date edycji pierwszego posta tego tematu a potem na date warna ktorego otrzymałem od FDJ

<!--QuoteBegin-Kanciastoporty

i nie wnikajmy

Poprostu uważam, że zbyt pochopnie dostałem te warny...
 
Do góry Bottom