Komp sie spalił ?

matios998

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2007
Posty
4
Cześć i czołem

A więc nie wiem co sie stało z moim komputerem, podłaczylem najpierw drukarke do kompa przez usb, potem drukarke do kontaktu i nagle komp mi sie wyłączył ; nie chce sie włączyć (już sporo razy mi sie tak wyłączał ale wystarczyło z tylu komputera przycisnąć przycisk wyłacz a potem włącz i normalnie sie odpalał, tym razem to nie pomogło).Mam pytanie czy jak mi sie spalil komp to wszsystko odrazu sie spaliło ? czy tylko zasialacz czy zostaje mi tylko opcja nowego kompa ;d
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
a powiedz mi skad ktos ma to wiedziec ? sam musisz posprawdzac sobie podzespoly
zacznij od zasilacza , jak masz multimetr mozesz posprawdzac napiecia , chociaz to nie do konca dobry pomysl , bo zasilacz moze sie uszkodzic ale dawac rozne niewlasciwe napiecia , mialem tak raz jak podlaczylem pusta kieszczen na dysk przy wlaczonym kompie
moze masz jakas diode na plycie ktora sie zawsze swieci po wlaczeniu do listwy kabla od kompa/zasilacza , mozesz masz myche optyczna , powinna swiecic
kombinuj , a im wiecej szczegolow na forum podasz tym lepiej , nie mozesz sie spodziewac , ze ktos Ci odpowie na kazde pytanie nie znajac do konca szczegolow
 

dezerter_af

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 26, 2007
Posty
62
w ostatecznosci resnal Ci sie BIOS
smile.gif
niezbyt duzy koszt ale tez nie taki maly
smile.gif

najlepiej jak sie nieznasz zgłoś sie do serwisu... zeby sobie krzywdy nie zrobic
ale kombinuj z zasilaczem sprawdz czy jest napieciena wejsciach i wyjsciu w zasilaczu
smile.gif

jak nie bedzie to tylko zasilacz
smile.gif
 
Do góry Bottom