komp :)

dragoner

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2007
Posty
108
hmm jakie podzespoly do pc byscie polecali: (chodzi mi o pelne nazwy)
-procek z Firmy AMD z 4 rdzeniem (o ile wyszedl)
-plyta z firmy gigabite (mysle ze najlepsza firma)
-karte , z duzym zegarem oczywiscie nvidi i directem 10 (o ile wyszedl)
-oczywiscie 2 kosci po 1024
-nagrywarke DVD czy pioniera czy znanego kazdemu LG
prosze jeszcze o ceny
<


ps
proszwe się nie smiac z tego "o ile wyszedl"
;p
 

soyer181

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2006
Posty
103
Hmm ja bym Ci proponował kupić karte Radeoona X2600XT a płyte główną Asusa.DVD LG oczywiście.Do procka to nie mam pojęcia.Musisz poszukać gdzieś
 
3

31337

Gość
amd opteron qaud, ale nie lepiej intel quad? imho lepszy.
geforce 8800gtx ultra
ram patriota
Płyta jaka chcesz, byle pod procesor.

nie podałeś maxymalnej ceny
 

dragoner

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2007
Posty
108
Originally posted by 31337+--><div class='quotetop'>CYTAT(31337)</div>
ale nie lepiej intel quad? imho lepszy.[/b]

ja wbrew tego co kazdy pisze jestem bardziej za AMD jest to firma pierwszego procesora jakiego mialem tzn AMD Duron bardzo dobrze mi sluzyl i bylem z niego zadowolony, potem byl Semtron i Athlon na kazdym bylo mi dobrze wiec jestem przychylny bardziej na AMD


<!--QuoteBegin-31337

geforce 8800gtx ultra

-2500zl~
aż takiego budżetu na kompa to ja nie mam
<


Originally posted by 31337
nie podałeś maxymalnej ceny

nie wiiem w jakich cenach są te nowe procesory AMD x4 64
ale zeby procek i plyta byla w stosunku 1:1 do grafiki
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
TO ile masz $ tak mniejwiecej bo na oko ciezko bedzie cos zaproponowac.
Jak nie GTX ultra to albo GTX, albo 8800 640MB
 

dragoner

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2007
Posty
108
hmm tzn chodzi mi o to ze jezeli plyta glowna z procesorem AMD x4 64(to najwarzniejsze) bedzie kosztowac X zl to karta graficzna ma kosztowac X zl, a jak narazie nie wiem po ile ten procesor i odpowiednia do niego plyta głowna kosztuje w tym sęk a chodzi o to zeby karta i plyta glowna i procek nie kosztowalo wiecej niz 2000 zl reszta czyli 1000 zl idzie na kolejne podzespoly czyli, ram , dysk, nagrywarka Lg/pionier, FDD i oczywiscie obudowa(z jakimis swietlnymi efektami
na monitor mam zamiar dac 500 zl tzn to co zostanie z tech 3 tys na podzespoly i obudowe przekaze na monitor wiec mozna powiedziec ze cos kolo 3500 zl
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Jak na razie nie widze zadnych AMD 4 jajkowych w sprzedazy, po drugie rozmarzyles sie za bardzo... za grafike z DX10 ktora bede jako tako wydajna w grach z DX10 (8800 GTS 320) zaplaczisz ~1k, ramy jakies patrioty ~330zł, jak by byly w sprzedazy te 4 jajka od AMD to mysle ze cena powyzej 1k, no i płyta główna tutaj masz duzy wybor ale jak chcesz pod 4 jajka to od 400zl raczej w zwyż... więc masz do wyboru albo zbierac kase i czekac, albo czekac i czekac az ceny spadna, albo zmienic config np. pod C2D (swietnie sie je wykreca)
 

dragoner

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2007
Posty
108
dobra to zauszmy ze mam 4500
<

(sprzedalem starego kompa za 1000zl
-semptron 2600 box
-1gb ddr ramu , 400mhz (256, 256, 512)
-dysk 80 gb samsung sp0802n
-plyta glowna asus a7v8x-x
2 nagrywarki
cd [lg]
dvd[lite on]
karta palita 256 mb i 128 bit geforce 6600
i jakis monitorek hivision one touch
<

)
 

chomiczontko

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
2
Kup ty sobie jakąś konsole do gier.Wyjdzie ci taniej,bedzie dłużej aktualne,a pozatym lepsze gry na konsole wychodzą.Ja komputera uzywam tylko do internetu a do grania xboxa. xbox360=1000zł komputer o poruwnywalnych mozliwościach 5000zł.Przelicz czy ci sie opłaca.
 

dragoner

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2007
Posty
108
Originally posted by chomiczontko
Kup ty sobie jakąś konsole do gier.Wyjdzie ci taniej,bedzie dłużej aktualne,a pozatym lepsze gry na konsole wychodzą.Ja komputera uzywam tylko do internetu a do grania xboxa. xbox360=1000zł komputer o poruwnywalnych mozliwościach 5000zł.Przelicz czy ci sie opłaca.

nie lubie padów, a poza tym poczekam sobie jeszcze z 9 mc zanim GTA 4 na kompa wejdzie dopiero kupie to mi sie wydaje najbardziej wydajniejszy pomysl, bo czekAM na ta gre juz 2 lata
<
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
GTA napwno bedzie na PS 3, a do PC to roznie ;] Tak samo z tony hawkiem. Co do xboxa nieawrto.
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Kanciastoporty, wywróżyłeś to z fusów czy z kuli ;p
Jak narazie nie jest potwierdzone ze GTA4 wyjdzie na PC, wiadomo ze bedzie na X360 i PS3.
Ale sie offtop zrobil ;p
 

NeO)

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2007
Posty
7
Jeżeli komp ma ci służyć do gierek no to ci sie NIE OPŁACA!
Kompy sie starzeją tzn nie kompy tylko gry coraz bardziej wymagające.. części drogie.. lepiej kup sobie konsolę... chyba że chodzi jeszcze o gry z niewiadomych źródeł
<
(nie sklepowych ) wtedy wiadomo że łatwiej dostać na PC :>
 
Do góry Bottom