Komunikat w trybie okienkowym

p16x

Użytkownik
Dołączył
Luty 4, 2006
Posty
20
Mam straszna prosbe!
Jestem poczatkujacym (calkowicie) programista ( ale umiem wyswietlic " Hello World" i zrobić prosty kalkulatorek ;] ). Czy moglby mi ktos pomoc i napisac jakis prosty ( mam nadzieje ze taki jest) kod, wytlumaczyc mi go i w czym go napisac. Bardzo prosze!
Tylko prosze nie myslec ze szukam gotowca zeby miec podniete tylko chcialbym sie czegos nauczyc!
Z gory dzieki za pomoc!
 

Roaders

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
79
Witam!

Jesli chcesz się nauczyć programowania to kozystaj z wyszukiwarki Google.pl tam na 100% znajdziesz miliony programów wraz z kodem programowania. Ja poszukam Cośik a jak znajde to napisze ci w tym Topicu ;] jest multum stron na których znajdziesz e-booki i nauczysz się programowania od podstaw. Jak tak sie nauczyłem Delphi i C++ i jestem pewny że Tobie także się uda ;]

Pozdrawiam!
 

p16x

Użytkownik
Dołączył
Luty 4, 2006
Posty
20
Dzieki!
Ale wiesz mam teraz wiekszy problem.
Chce zaimponowac mojej dziewczynie i musze zrobic taki programik gdzie wyswietla sie komunikat : wystapil blad z aplikacja gg.exe podaj swoj numer i haslo gg. i zeby pjawily sie 2 rubryki.
Stary ! jak mi pomozesz napisac ten program to ci chyba pomnik zbuduje!!
Strasznie cie blagam o pomoc!!
 

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
Originally posted by p16x
Mam straszna prosbe!
Jestem poczatkujacym (calkowicie) programista ( ale umiem wyswietlic " Hello World" i zrobić prosty kalkulatorek ;] ). Czy moglby mi ktos pomoc i napisac jakis prosty ( mam nadzieje ze taki jest) kod, wytlumaczyc mi go i w czym go napisac. Bardzo prosze!
Tylko prosze nie myslec ze szukam gotowca zeby miec podniete tylko chcialbym sie czegos nauczyc!
Z gory dzieki za pomoc!

Najlepiej se kupić książke bo na necie to jakoś w jednej kupie mało informacji ale na wielu różnych stronach znajdziesz wszyystko razem z komentarzami
 
Do góry Bottom