Komunikatory - nagrywanie video w trakcie rozmowy

pablo79zg

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2008
Posty
1
Witam,

temat stary jak świat; chciałbym nagrywać obraz z kamerki bezpośrednio na swój dysk w odpowiedni katalog w momencie uruchomienia kamerki, czyli w przypadku rozpoczęcia rozmowy np. na Skype.
Obecnie używam Camtasia Studio i robię to na podstawie wycinka zrzutu z ekranu. Problem polega a tym, że wystarczy wyłączyć komputer i program samoistnie się nie uruchomi ani nie ukryje.
Szukam trojana lub inny program, który uruchamiłby się w autostarcie i rozpoczynał nagrywanie obrazu z kamerki w trakcie jej uruchomienia oraz zapisał po zakończeniu używania kamerki na dysk w określonej - rzecz oczywista, czyli znanej przeze mnie - lokalizacji.
W opisach różnych trojanów/programów VSK, HSSVS i inne nie znalazłem takowego rozwiązania

będę wdzięczny za odpowiedź,

wielkie pozdro

[ Dodano: 08-02-2008, 18:33 ]
czy naprawdę nia ma takiego programu, który spełniałby moje oczekiwania???
 

souffrance

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2008
Posty
3
jest ... ale niegotowy
delphi + tscap32 [ http://tscap32.sourceforge.net/ ]
sposob uzycia, zainstaluj delphi zrob zeby forma byla ukrywana przy uruchamianiu aplikacji, zainstaluj komponent, w autostarcie aplikacji umiesc polecenie nagrywania obrazu z kamery i tyle ^^ do takiego czegos jak chcesz potrzebny jest trojan ale poco komu trojan ktory nagrywa obraz przy autostarcie ... zawsze sie robi na polecenie wiec musisz napisac sam
<
pozatym niewiem czy tym komponentem sie da wykryc czy kamera jest wlaczona bawilem sie tym ale nietestowalem
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
jak chcesz pisać to można na wiele sposobów np. w/w ale i są od tego funkcje WinApi więc i Delphi i C++
ale jest też program hssvss właśnie do podglądu
 
Do góry Bottom