Konfikuracja Kaylagera (poczta)

Spayder

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2003
Posty
3
Witam serdecznie.
Powielkich staraniach udało mi sie zdobyć i zainstalować wersje 1.44(Polska)jednak mam problemy z wysyłką na maila,po jak myśle poprawnej konfiguracji nie moge wysłac na maila,wyskakuje komunikat "brak połączenia z serwerem"czy wie może ktoś jakie muszą być wymogi mam konto na o2.pl,czy w tym problem czy gdzie indziej?
Wiem że dość dóżo mówiono tu na ten temat lecz nie wiem do kogo sie zwrócić z takim pytaniem.Pozdrawiam.
Kożystając jeszcze z okazji chciałbym zapytać czy to normalne że logi z klawiatury są jakby "porozrzucane" nie w lini ciągłej a raczej w słupkach wiem że nie pisze Polskich znaków jednak tekst jest "porozrywany".
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by Wojass
hmmm.. z tego co wiem to z powiadomieniem na mejla nie ma lekko, bo kazde nowe konto na o2.pl obslugiwane jest przez serwer smtp poczta.o2.pl ktory wymaga autoryzacji, stare konta dzalaja jeszcze na serwerku smtp.o2.pl bez autoryzacji wiec jesli chcecie miec powiadomienia na mejla musicie miec stare konta z o2.pl, wiem to bo mam 3 konta na o2 2stare i 1nowe i na nowe nie dochadza powiadomienia i tez sie nieda wyslac mejlbomby
 

liscmaq

Użytkownik
Dołączył
Listopad 20, 2002
Posty
56
zaloz konto na onecie albo na interi i bedzie luzik. p.s wysylanie na maila obsluguje tez autoryzacje na serwach, u mnie tak jest w wersji bpk 1.4.7
 
Do góry Bottom