Koniec Power GG!!!

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Hieh ubiegles mnie
smile.gif
Wczoraj mialem o tym zapostaowac ale bylo pozno i mi sie nie chialo
smile.gif


Swoja droga glupio ze nie mieli gdzies kopi zapasowych... Szkoda szkoda tego projektu bo ludzie sie napracowali, chociash z drugiej strony moze to zmotywuje ludzi zeby odstapili od Gadu Gadu i przeniesli sie na ambitniejsze protokoly
<
A tak wogule ptaszek w pupe zladzieja :evil:
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
Może złodziej przeczyta komunikat i bedzie na tyle mily ze zwroci kody jakos przesylajac chyba ze dyski twarde sa juz po sformatowaniu sprzedane na gieldzie lub stadionie... szkoda projektu bo gdyby nie powergg smutno by bylo :)
 

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
watpie zeby nagle zlodzieja poruszylo serce ;/ szkoda bo power gg to bylo kawal dobrej roboty
<
 

Knexus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2003
Posty
118
mogl by choc kodzik udostepnic
smile.gif
a moze to wlasnie nie przypadkowo do mieszkania tworcy power gg sie wlamano.
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
moze tworca gadulca naslal kogos na niego bo mial juz dosyc "konkurencji" choc podobno byli zgadani ze soba? eh albo po prostu jakas cholota nie miala co wieczorem robic to poszla na "zarobek"
 

Kamilek

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2003
Posty
98
Nie używam już GG, więc PowerGG też nie, ale szkoda Ajrona... No cóż zdaża się. Zresztą Ajron i tak za bardzo PGG nie rozwijał, więc strata nie wielka
<
.
 

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
tak tak wiemy kamilku ze gadulca nie uzywaz bo jestes taki pro ze po kija ci to... strata chyba troche duzaaa bo komp... ukradziony a na nim mial pewnie sporo plikow waznych
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
Miał włama więc to nie było raczej działanie specjalne ukierunkowane na hakera,
BTW Foltyn powinien już wypłakać rzewne łzy bo jeśli będzi miało negatywny wydźwięk to raczejj wiele osób odejdzie od GG na rzecz Tleniqa albo czegoś innego, nie żebym był z tego powoda smutny 8) to fajnie… GG SUX
<
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
A ja odchodzacym od GG polecam Mirande
<
(nie moglem sie powstrzymac
<
) O zaletach Mirandy juz pisalem gdzies, poszukajecie
<


A tak wogule to szkoda Ajrona, ja bym sie cholernie wqrzyl jak by mi ktos kompa bujnol
<
Ale z drugiej strony to tak jak LAME-R powiedzial, moze wrescie ludzie przejza na oczy, i zobacza ze GG jest bardzo prymitywnym programem, jego mozliwosci sa male, ma wiele bledow, a protokul GG tesh ma wiele do zyczenia... Ogolie szczescie w nieszczesciu...
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Ad.1 Co sie stalo nieodstanie sie coz takie jest zycie, szkoda tworcy powerGG
Ad2. Dlaczego jak upadlo powerGG to od razu ma upasc GG ??
smile.gif


Ja tam puki co siedze na tlenie i gg bo w sumie trzeba przyznac ze gg jest chyba najbardziej popularne.
Pozdro i mam nadzieje, ze moze jakims cudem dalej bedzie prowadzony projekt powerGG
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
GG upadnie, bo bez PGG jest to dodupny IM (z PGG zresztą też) i na pewno wszyscy przesiądą się na Tlena. Ofkoz jeśli te nierozwijanie da jakiś negatywny efekt, bo wtyczki mogą być pisane i może nic się nie stać…
 

Marflo

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2004
Posty
84
A ja uwazam ze wcale zaraz tlumy nie odejdą od gg, bo wielu tak jak ja jest strasznie do gg przyzwyczajonych
smile.gif
i nie beda chcieli zmieniac. Poza tym prawie nikt z moich znajomych nie ma nic innego jak gg, wiec po co mi tlen
smile.gif
Wielu uzytkownikow gg nie ma tez powera, a niektorzy nawet nie slyszeli o wtyczkach (tez takich znam) wiec nie wroze konca gg
smile.gif
 

Marflo

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2004
Posty
84
A gg staloby sie jeszcze mniej poularne jakby ktos napisal na tlena zestaw wtyczek a'la power tlen
<
 

qczka

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2003
Posty
134
Jest cos takiego jak Tlen plus, ale jak go zainstalowalem to mi sie komp zawieszal przy kazdym starcie 8) :? [ ale są tam podopbne wtyczki do PGG]
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
Wątpie by ludzie nagle zaczeli odchodzic od gg poniewaz jest to najbardziej znany i rozpowszechniony komunikator w PL sieci i ladny do skonfigurowania pprzez dzieci i starszych ludzi!
 

Marflo

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2004
Posty
84
No dobrze jak by bylo wszystko podane na tacy
<
<
, bo zamiast konfigurowac wtyczki do tlena moglbym zajac sie czyms ciekawszym, np. pisanie programu
<
Chyba powinienes wiedziec Lame-r ze czlowiek jest z natury leniwy
<
<
 

po3hol

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 10, 2004
Posty
4
Ja tam myśle że i tak zostanie gg, wątpie że na tlena przejdą od razu wg mnie gg bez powera jest troche jak kobieta bez piersi
<
ale hhmmm zobaczymy jak to będzie :-D
 
Do góry Bottom