Koniec Power GG!!!

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
no co wy ludziska przeciez pewne jest ze gg nie upadnie w zadnym wypadku ... ;/ Bardzo duzo ludzi z niego korzysta i nie bedzie im sie chcialo zmieniac komunikatrow ... ;/ poza tym dla mnie to nie ma roznicy na jakim komunikatorze siedze ... [ja mam bo mam ... lol] A o powerze to wielu nawet nie slyszalo [nie wiedza co to ... ;] ] A kogo to obchodzi czy pgg jest czy nie ... ;/ [mowie tu o lamkach gadajaych ciagle na gg i tego typu komunikatorkach ... ;] ]
podsumowanie: moim skromnym zdaniem gg nie upadnie bez pgg ... ;/;/ [nie ma szans;]]
pozdro ...
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Nie samym powerGG czlowiek zyje wiec popieram usera Plik bo wielu ludzi nawet nie slyszalo co to takiego powerGG i jak sie tym obslugiwac. Ja tam obecnie uzywam GG i Tlena, ale nie zamierzam (puki co) przesiadac sie na inny komunikator z powodu ze upadlo powerGG.
GG bylo jest i bedzie i mamy to na wzgledzie khy khy wiec nie ma po co dalej sie rozwodzic nad tym tematem.
pozdro 600
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Originally posted by Jacek
GG + Tlen + Jabber + Wtyczki = Konnekt

Po co reklamujesh malucha ( Konnekta ) jak mozna reklamowac Mercedesa ( Mirande
<
) Miranda jest o wiele bardziej funkcjonalniejsza i elastyczna niz Konnekt.. NIestey jest troszeczke za to trudiejsza w konfiguracji...
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
fakt jest jeden -> nic nie zastąpi GG
<
i nie przebije jego popularności :) mały fiat zmotoryzował Polske , GG połączyło wszystkich ludków i dużych i małych , i chłopcow i dziewczynki
<
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
@Walgo: Ale nie trzeba się więcej wyzbywać (jak w realu), żeby mieć mesia zamiast kaszla. No to co wolałbyś mieć? :?
 

Kamilek

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2003
Posty
98
Wogóle to o co wy się martwicie? Przecież tylko PowerGG nie będzie rozwijane(a i tak rzadko było), ale wtyczki będą jeśli komuś się będzie chciało je robić. Wychodzi na to samo, bo i tak nikt już nad PowerGG i wtyczkami nie pracował
<
.
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
Originally posted by LAME-R
@Walgo: Ale nie trzeba się więcej wyzbywać (jak w realu), żeby mieć mesia zamiast kaszla. No to co wolałbyś mieć? :?

wolałbym mieć porsza bo mesiów nie lubie
<


P.S ta tak wogóle to teraz powiez wszystkim co mają gg żeby sie przesiedli na coś innego i to jeszcze żeby wszyscy sie na to samo przesiedli to by było dobrze :)
 
Do góry Bottom