Konkurs na moda

Status
Zamknięty.

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Po raz kolejny oglaszamy konkurs na moderatora.

Prosze o zamieszczanie swoich kandydatur z uzasadnieniem.

Preferujemy osoby:
- znające regulamin i stosujące sie do niego;
- będące bardzo często na forum;
- posiadające wiedzę odnośnie tematyki forum; (liczba "pomógł" nie ma tu kluczowego znaczenia)
- potrafiące poświęcić część swojego czasu na moderowanie;

Nie przyjmiemy do swojego grona z cała pewnościa kogos, kto:
- łamie regulamin,
- jest opryskliwy w stosunku do innych userów,
- pisze z całą masą błędów ortograficznych
i nie spełnia warunkow preferowanych osob
Pozdrawiam


//topic bez zbednych komentarzy z przeznaczeniem dla kandydatów tylko i wyłacznie
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Dobra, zgłaszam się [;
Uzasadnienie? Hmm... Może i dużo nie piszę, ale zawsze czytam większość postów (jak bym się dostał czytałbym wszystkie
<
). Poza tym prawie codziennie bywam na forum, mam trochę wolnego czasu i coś tam się znam xD
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
Raz kozie smierć: zgłaszam się

Ad1.Regulamin przestrzegam.(4 warny za uzycie [y.o.u] w podpisie, jako wyłudzanie pomógł)
Ad2.Przez 1.5 miesiąca byłem na forum 61.4 godzin, to chyba dobrze.(oczywiscie czytając tematy itd.)
Ad3.Myślę, że spełniam ten warunek
smile.gif

Ad4.No, jak sie ktoś zgłasza to chyba oczywiste
<

(do kiedy trwa ten konkurs?)
Pozdrawiam
Bretos
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
To ja też się zgłaszam ;]
Originally posted by hxv
- znające regulamin i stosujące sie do niego;
-raczej staram się stosować do regulaminu, mimo, że nie zawsze mi to wychodzi
<

Originally posted by proxima+--><div class='quotetop'>CYTAT(proxima)</div>
- będące bardzo często na forum;[/b]
-dość często jestem na forum ;] Co prawda moja średnia postów dziennie nie jest zbyt duża, bo 1.58, no ale ;]
<!--QuoteBegin-proxima

- posiadające wiedzę odnośnie tematyki forum;
-inaczej by mnie tu nie było
<

Originally posted by proxima
- potrafiące poświęcić część swojego czasu na moderowanie;
-z tym akurat nie powinno być problemów ;] czasu do zmarnowania mam dość dużo
<

Originally posted by proxima
- jest opryskliwy w stosunku do innych userów,
-kiedyś byłem... Teraz się chyba poprawiłem? ;]
- pisze z całą masą błędów ortograficznych[/b]
-ja nje robie błeduf ordografitrznych
<

Dowodem na to jest to, że w zdaniu wyżej zrobiłem więcej błędów ortograficznych niż przez ostatnie dwa lata
<

Zresztą, to czy się nadam można poznać po moich postach ( ja nie jestem w stanie ich obiektywnie ocenić
<
)
nie bedzie niczego!
<
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Originally posted by proxima+--><div class='quotetop'>CYTAT(proxima)</div>
- znające regulamin i stosujące sie do niego;[/b]
Korzystam z zasad etykiety powszechnie dostępnej.
<!--QuoteBegin-proxima

- będące bardzo często na forum;
Od czasu do czasu jestem
<

Originally posted by proxima+--><div class='quotetop'>CYTAT(proxima)</div>
- potrafiące poświęcić część swojego czasu na moderowanie;[/b]
Czas wieczorami i w weekendy, bo kiedy indziej nauka do matury.
Originally posted by proxima@
- łamie regulamin,
PO co utrudniać modom życie skoro jest google.
<!--QuoteBegin-proxima

- jest opryskliwy w stosunku do innych userów,
Po co drażnić lud boży?
- pisze z całą masą błędów ortograficznych[/b]
Po co pisać z błędami jak jest FF?
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Ja chcę zgłosić swoją kandydaturę na moderatora
smile.gif


Przestrzegać regulaminu przestrzegam, inne rzeczy też myślę, że spełniam..

Tylko nie liczcie, że zainstaluje gadu-gadu..
<
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
ja również zgłaszam swoją kandydaturę; bywam tutaj często, nigdy nie złamałem regulaminu(a przynajmniej nie tak żeby dostać ostrzeżenie), staram się pisać bez błędów i nie przypominam sobie żebym kogoś obraził
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
To ja również zgłoszę swoją kandydaturę
<


Stosuję się do regulaminu (od dawna nie mam żadnego warna), na forum jestem co najmniej dwa razy dziennie, wypowiadam się w postach, w których mam coś do powiedzenia, chętnie pomógłbym w podniesieniu poziomu forum. To chyba tyle
smile.gif
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Zlamie zasade nie odzywania sie zwyklych userow w tym temacie. Zeby napisac ze Vandervir jesli chodzi o wiedze to napewno sie nada i jak by mnie ktos pytal o zdanie to stawial bym tylko na niego z tej grupy.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Dobra, przedluzamy troche...
Niech zbłąkane duszyczki, które tu nie trafiły wczoraj mają jeszcze szanse
<


Zlamie zasade nie odzywania sie zwyklych userow w tym temacie[/b]

FDJ, ale Ty nie jesteś zwykłym user'em
<
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Witam,
a można się opowiedzieć już za jakimś użytkownikiem?
Póki co proponuję użytkowników:

+ 0wn3r - duże obeznanie w temacie, często bywa na forum z tego co widać, ponadto spełnia warunki wymienione przez proximę - muaa proxi :*
smile.gif
- ponadto potrafi kodzić i jest dojrzały emocjonalnie.

+ Vandervir - wpadał na IRC'a, więc można było z Nim troszkę porozmawiać, co prawda ma małą liczbę wypowiedzi na forum, aczkolwiek jest jedną z osób, którym można zaufać.

Już uciekam.
<

Pozdro FDJ, Dohciu :*
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Hm...nawet bym była za tym, aby cała trójka dołaczyła do zielonych, tzn 0wn3r, abramakabra i Vandervir.
Nie ode mnie jednak zależy ile osob dołączy.
I to zostanie przedyskutowane. Jeśli jednak się okaże, ze modem może zostać tylko jeden user bedę bezwzględnie za 0wn3r'em.

Powód jest prosty. Pomimo, iż każdy z nich posiada wiedzę i to sporą, to jednak 0wn3r jest tu najczesciej z calej tej trójki
smile.gif


Niech sie inni też wypowiedzą, lecz bez obrażania. Jasne, konkretne odpowiedzi
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
Own3r tylko i wyłącznie, chociaż byłoby dobrze gdyby, tak jak mówi proxima wszyscy (3) zostali modami.
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
0wn3r.


//jakby ktoś nie wiedział to sie nazywa konkretna odpowiedz ;p
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
- znające regulamin i stosujące sie do niego;
Znam regulamin i staram sie go stosować konsekwentnie.

- będące bardzo często na forum;
Jak zdrowie pozdrawia to z tym nie ma problemu.

- posiadające wiedzę odnośnie tematyki forum; (liczba "pomógł" nie ma tu kluczowego znaczenia)
Coś tam jest.
- potrafiące poświęcić część swojego czasu na moderowanie;
Oczywiście.



Na nie:
- łamie regulamin,
Nie łamię raczej regulaminu.

- jest opryskliwy w stosunku do innych userów,
Jestem czasem ironiczna ale ma to granice.

- pisze z całą masą błędów ortograficznych
i nie spełnia warunkow preferowanych osob

Szanujmy poprawną polszczyznę, ok?
<


Uzasadnienie:
Platon powiedział "Celem naszych czynów powinno być czynienie dobra." i to właśnie chce robić. Na pewno nie jestem stronniczy i konsekwentnie stosuje swoich zasad.
PS: Przemyślałem
<



Niektórzy nie zauwyażyli jak Proxima takimi małymi literkami napisała?
//topic bez zbednych komentarzy z przeznaczeniem dla kandydatów tylko i wyłacznie[/b]


Pozdrawiam Sm4rk.


//EDIT @DOWN, Wojtku chodziło mi o komentarze nic nie wnoszące. Każdy głos powinien być poparty uargumentowaniem swojej decyzji. Dlaczego? Ponieważ te wybory nie są demokratyczne i tak jak Proxima powiedziała to nie zależy od niej tylko siły wyższej. Więc komentarze powinny być pomocne Achatesowi i ekipie moderatorów w rozsądnej decyzji.
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by Dark Smark
Niektórzy nie zauwyażyli jak Proxima takimi małymi literkami napisała?

Niektórzy nie zauważyli jak ok. 26 minut temu napisała jeszcze mniejszymi:
edit.JPG


Originally posted by Dark Smark
Więc komentarze powinny być pomocne Achatesowi i ekipie moderatorów w rozsądnej decyzji.
No wiesz ... wchodzę w skład tej ekipy i powiem Ci że sam sobie pomagać nie muszę, dlatego nie widzę potrzeby aby argumentować Wam swój wybór. Ale co do reszty masz rację... jeśli macie zamiar coś napisać to uzasadnijcie decyzję, postów z opinią userów nad nami nie usunę ponieważ kryteria komentowania nie zostały dostatecznie uściślone, teraz wszystko jest już jasne i należy się do tego dostosować.
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
imho wygra osoba, która jest najbliższa moderatorom. a tak nie powinno być, z prostej przyczyny - zostanie wybrany ten, kto ma najlepsze chody.

moim zdaniem powinno się wybierać osoby, które mają pewną wiedzę, aby mogły one zweryfikować wiedzę przekazywaną na tym forum, aby cały czas się ono tylko doskonaliło.
mimo dużej ilości moderatorów na forum nadal panuje chaos spowodowany pozycją w googlach, co zapewne przeszkadza użytkownikom, aczkolwiek z własnego doświadczenia wiem, że ciężko jest opanować to forum.

moderatorem powinna być także osoba, która długo przebywa na forum, aczkolwiek to nie powinno być wyznacznikiem - równie dobrze ktoś może sobie napisać aplikację podtrzymującą sesję i postawić na shellu, a osoba naprawdę posiadająca wiedzę może np. logować się tylko wtedy, gdy chce odpisać (tak jak w moim przypadku, loguję się tylko wtedy gdy mam coś do powiedzenia).

tak więc moderator powinien także posiadać pewien respekt, nie tylko na forum haker.com.pl, wypowiadać się na innych forach i znać wiele osób. niby nic, a to bardzo dobra wizytówka dla forum.

dobrym "wyborem" wśród moderatorów jest np. Mo4x, którego wypowiedzi czytałem ostatnio na jakimś, o ile dobrze pamiętam, rosyjskim forum o hackingu. respekt. :faja:

też niby nic, ale jednak osoba która przegląda fora nie tylko polskie, ma o wiele większą wiedzę na temat niewykrywalnego softu, botnetów - tak samo osoba, która tłumaczy bugtraq. jest to pewien sposób szybszego uzyskiwania informacji, a nie ukrywajmy, że w innych krajach hacking jest o wiele bardziej popularnym tematem niż w Polsce. często przeglądając arabskie bądź izraelskie fora widzę, że licznik osób online dobija do około 500.

tak więc, bycie moderatorem to nie tylko przyjemność.
musicie się także uzbroić w cierpliwość, szczególnie gdy macie wpływowych wrogów.

ode mnie to by było na tyle.
pozdro. ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom