KONKURS- potrzebna Wasza pomoc

~~basia~~

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2013
Posty
4
Cześć Chciała bym żebyście mi pomogli. Dzieciaki z przedszkola biorą udział w pewnym konkursie. Wraz z rodzicami klikamy raz dziennie tak jak "powinni" wszyscy konkursowicze. Ku mojemu zdziwieniu niektórzy mają ponad 10000 głosów- to NIEREALNE!!!
Wiem , że jest jakiś programik do głosowania ale przyznam , że jestem kompletna "blondynka" jeśli chodzi o komp i takie tam. Nie chce tysiąca głosów nabijać , jednak chciałabym nie być na szarym końcu.
Jeśli ktoś potrafi i może nam pomóc to bardzo dziękuje w imieniu przedszkolaków.
 

~~basia~~

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2013
Posty
4
na najładniejsze miejsce w okolicy

Jeśli nie wiecie jak nam pomóc to może pokierujecie mnie gdzie mogę poszperać.Dzięki
 
Ostatnia edycja:

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Nie znalazłem ani jednego miejsca w okolicy, które by miało kosmiczną liczbę głosów. W skrypcie na stronie użyto weryfikacji obrazkowej. Wątpię, żeby ktoś mógł ominąć zabezpieczenia.
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Liczba 11597 oddanych głosów jest realna. No dobra ale jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś maczał w tym palce. Nie wiem od kiedy konkurs trwa ale mógł ktoś codziennie nabijać sobie po około 50 fałszywych głosów, dzięki serwerom proxy. Wydaje mi się, że nie robił wszystkiego ręcznie tylko napisał skrypt np. w PHP i przy każdej ramce z kodem obrazkowym (kod wypełniał prawidłowo), używał innego IP, nazwy przeglądarki i za pomocą jednego przycisku oddawał mnóstwo głosów.
 

~~basia~~

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2013
Posty
4
hmmm czyli że tak brzydko powiem "dupa" bo ja nie wiem o co biega z tymi skryptami, adresami proxy ( dla mnie to jak chiński)
To może wiecie gdzie mogę znaleźć odpowiedź na nurtujący mnie problem?
Pisanie do moderatora - hmmm i odpowiedź typu mówi się trudno mnie nie satysfakcjonuje :(
 
Do góry Bottom