Kosmos

milena91

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2013
Posty
1
Magicznie pojawiające się nowe rzeczy w historii przeglądanych stron

Witam. Mam poważny problem, który nie daje mi spokoju. Sytuacja wygląda tak: zostawiłam komputer w domu (zamkniętym na klucz), w którym nie było mnie 2 miesiące. Po powrocie i sprawdzeniu historii przeglądarki internetowej kolana mi się ugięły, bo definitywnie z niej wynika, że ktoś z komputera korzystał. Co więcej, charakter przeglądanych stron internetowych idealnie pasuje do jednej ze znanych mi osób (są nawet zapisane jej hasła, których wcześniej nie było (!)), jednak nigdy nie miała ona okazji, żeby z tego komputera skorzystać. Nijak jest też możliwe, żeby mogła wejść do mieszkania. Natomiast jeżeli chodzi o podgląd zdarzeń systemu, to nie znalazłam informacji na temat, że komputer był uruchamiany. Dodatkowo załączam screena, z nazwą użytkownika (nie moją), która często występuje przy linkach odwiedzanych stron przez tą osobę. Co to może oznaczać? Z góry dzięki za odzew, bo spać po nocach przez to nie mogę :)
 

Attachments

  • Bez tytułu1.jpg
    Bez tytułu1.jpg
    20,5 KB · Wyś: 15
Ostatnia edycja:

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
W Chrome jak i Firefoxie pewnie też, można synchronizować historie/hasła itd. z chmurą dzięki czemu w każdym miejscu na świecie po zalogowaniu się w przeglądarce będziesz miał to samo.

Ciekawi mnie ten napis na górze w chrome:
Wyświetlanie historii z zalogowanych urządzeń

Może ktoś włamał Ci się na googlowskie/gmailowe konto jeżeli korzystasz i masz połączone z przeglądarką i nie wylogował a przeglądał strony stąd tak to wygląda wszystko spiritystycznie.
 
Do góry Bottom