Kradzież konta Tlen

Tlen

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2003
Posty
2
Podwędzono mi konto na komunikatorze tlen. Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Są jakieś programiki aby pozyskać aktualne hasło ? Za każdą konstruktywną pomoc z góry dziękuję.
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
raczej nie, jak nie wiesz kto to, to raczej nie masz szans, mozesz jedynie na oko leciec z hasłami i wierzyć , że akurat sie uda, jak ci ktos przejął to albo musiał miec fizyczny dostep do twoljego konta i wyciągnął ci hasło, albo ktoś wrzucił ci trojana po czym wyciągnął hasło. 8)
 
Dołączył
Kwiecień 23, 2003
Posty
31
Originally posted by siro
raczej nie, jak nie wiesz kto to, to raczej nie masz szans, mozesz jedynie na oko leciec z hasłami i wierzyć , że akurat sie uda, jak ci ktos przejął to albo musiał miec fizyczny dostep do twoljego konta i wyciągnął ci hasło, albo ktoś wrzucił ci trojana po czym wyciągnął hasło. 8)
Metoda "na oko leciec z haslami" watpie aby postkutkowala :roll:
Mozesz wejsc na http://tlen.pl/zapomnialem.php tam wpisac swoj login i nastepnie wpisac odpowiedz do swojego pytania(o ile ta osoba nie zmienila jeszcze pytania) i wpisac nowe haslo.

Pozdrawiam 8)
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
Szczerze mówiąc, to ja nawet nie wątpię, ajestem pewny, że to się nie uda, ale jak się komuś nudzi i nie ma co robić to se może trochę się pobawić w zgadywanie hasła a tak dla zabicia czasu
<
 

Meechow

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2003
Posty
45
Originally posted by Tlen
Podwędzono mi konto na komunikatorze tlen. Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Są jakieś programiki aby pozyskać aktualne hasło ? Za każdą konstruktywną pomoc z góry dziękuję.


brutus
 

Tlen

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2003
Posty
2
Niestety pytanie zostało zmienione. Hasła się nie domyślę, nie mam żadnych poszlak.
 

Specnaz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
74
Jest sposob:Zaloz nowe konto na tlenie jako jakas laska,gdy ta osoba co skradla ci konto wejdzie na nie to zagadaj do niego i pogadajcie itp.
<haker>hej
<lamer>cze
<haker>jak masz na imie?
<lamer>zdzisiu-najwieksza lama wszechswiata
<lamer>a ty?
<haker>pamelka
<lamer>ladne imie
<haker>twoje tez,opisz sie prosze
<lamer>185,brunet itp....
<haker>bladynka 173,niebieskie oczy itp
<lamer>masz foto (jak to chlopak to na 95% o to spyta po takim opisie)
<haker>no dla ciebie zrobie wyjatek i ci wysle:)
<lamer>[email protected]
<haker>no juz poszlo
<lamer>sory,sluchaj cos to zdjecie nie chce sie otworzyc!!!
<haker>aaaa,widzisz musisz sobie sciaganac program winexe.exe
................i w ten sposob osoba ma trojana,albo keyloggera,wtedy wyciagniesz haslo.
 

parasite

Użytkownik
Dołączył
Październik 9, 2003
Posty
8
A ja myslalaem ze te forum ma jakas renome... phiii bueheheh
<
:D:D:D
Stary po pierwsze jaki login tam miales podaj... a nie komus sie chce sprobowac. chyba ze nie dojrzalem jak go podawales to z gory sory.

co do tych postow to sie smiac mi chce
<
<
<
;]]]
na tlenie mozesz sprobowac konfiguracji-x czy jak to tam sie nazywa...
jezeli Twoj login byl fajowy np. parasite :> to znaczy ze koles zmienil
haslo na jakies %#&* GR&*@HD@#&*D a jezeli Twoj login to kamil234
to nie chcialo mu sie zapewne bawic i jedynie odcial Ci dostep do tego
konta. W takim wypadku sprawdz konfiguracje-x ... Nie mam jej teraz
pod reka w pliku *.txt zebys mogl wlozyc do jakiegos crackera slownikowego ale napisze jak mneijwiecej to wygladalo. Sorry za
literowki ale z deczka nie w stanie jestem :> ;o hańba
<


00000
11111
22222
itd...
aaaaa
bbbbb
ccccc
itd...
qwert
qwerty
dasdsa
zxcvb
12345
itd...

Chodzi o to bys posprawdzal hasla typu latwych ktore sie szybko pisze
i sa przy wpisywaniu pod jedna raczka...

ps1. jak nie mozesz, nie dasz rady do mnie na maial lec! pomoge
ps2. to taka konsolka ;]

pzdr.parasite
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Achates, przepraszam za ten post... do dziela :>

Originally posted by parasite+--><div class='quotetop'>CYTAT(parasite)</div>
A ja myslalaem ze te forum ma jakas renome... phiii bueheheh[/b]
tak?? a po czym wnosisz?? raczej nie myslales (wnioskuje po inteligencji tego postu...) przez takich jak ty forum traci renome...
<!--QuoteBegin-parasite

co do tych postow to sie smiac mi chce ;]]]
a ten "parasite Wysłany: Czw 09-10-2003 14:52 Temat postu:" jest najsmiesniejszy, nie?? ech.... patrz na siebie a nie oceniach innych, zobaczymy co ty bedziesz pisal... bede sie wszystkiego czepial w twoich postach, zobaczysz...
Originally posted by parasite
Chodzi o to bys posprawdzal hasla typu latwych ktore sie szybko pisze
i sa przy wpisywaniu pod jedna raczka...
buhahaha

twoj ps1 - no coment
twoj ps2 - http://haker.com.pl/forum/viewtopic.php?t=3338
 

assan

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 18, 2003
Posty
26
haslo w tlenie

Mam pytanko,chce sie pobawic w SE i jestem pewnien ze ta osoba sie na to zlapie.Jaki plik zawiera haslo i czym go pozniej odczytac (oczywiscie majac go na swoim dysku).chodzi mi o tlena oczywiscie.Nie dopatrzylem sie u siebie config.dat wiec to pewnie co innego
 

Pablo

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2003
Posty
16
hmmm pozostaje napisac do tlena o takie cos... albo jesli nie zareagują (kiedys napisalem do nich ze niechce mi sie skasowac katalog z poczty do juz z 0,5 roku czekam na odpowiedz..) wiec olewają sobie ... jak kto chce tam chyba czytaja te majle o ile czytaja... no a po za tym jeszcze jedna mozliwosc zalozenia innego konta o innym haśle niz poprzednie
<


smile.gif
 

alien_hacker

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2003
Posty
50
Originally posted by Pablo
no a po za tym jeszcze jedna mozliwosc zalozenia innego konta o innym haśle niz poprzednie

no wiesz Pablo, hackerzy sa cierpliwi, uparci i sie latwo nie poddadza. nawet jesli odzyskasz haslo i zmienisz to za tydzien bedziesz musial robic to samo...
 
Do góry Bottom