Ksiazka o PHP

octonapewno

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2008
Posty
110
Mam taka prosbe do osob ktore czytaly ksiazke taka jak "PHP5, Apache MySQL. Od podstaw." lub "PHP5 i MySQL. Biblia" obie z helion, zeby napisaly tutaj co onich mysla. Ja chce zaczac sie uczyc tego jezyka a te kursy co sa w internecie mi nie pomagaja opanowac tego tak jak chce, a po za tym nie lubie siedziec i czytac dlugo przed monitorem tylko wole ksiazke w rece.
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
co prawda książki o których mówisz tylko przeglądałem, ale z tego co mówią niektórzy to http://helion.pl/ksiazki/phmsv3.htm jest lepsze, widać to też po ilości sprzedanych kopii, i nie martwił bym się tytułem "Vademecum profesjonalisty" - sam mam tą książkę i jest ona od podstaw
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Ja również posiadam ''PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty.''. Szczerze mogę Ci ją polecić
<
 

ian92

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2009
Posty
55
"PHP5, Apache MySQL. Od podstaw." - mam, dobra książka. Innych nie czytałem, więc nie będę porównywać
<
Dobrze się czyta, po przerobieniu 6 rozdziałów napisałem własny prymitywny system zarządzania treścią. Polecam
smile.gif
 

octonapewno

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2008
Posty
110
Co do tego Vademecum profesjonalisty to mam takie pytanie czy dzieki niej latwo bedzie mi zrobic samemu sklep internetowy albo skrypt do wlasnego forum napisac? bo bardzo by mi na tym zalezalo.
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
<div class='quotetop'>CYTAT(tonapewno @ 8.05.2009, 21:02) <{POST_SNAPBACK}></div>
Co do tego Vademecum profesjonalisty to mam takie pytanie czy dzieki niej latwo bedzie mi zrobic samemu sklep internetowy albo skrypt do wlasnego forum napisac? bo bardzo by mi na tym zalezalo.[/b]
tak, ok 1/3 książki to tworzenie własnych projektów, jest ich chyba 9, w tym: sklep internetowy, proste forum i cms
 
Do góry Bottom