kto z poza naszej listy ma nas w GG

d1vine

Użytkownik
Dołączył
Listopad 20, 2005
Posty
4
jak sprawdzić kto spoza naszej listy ma nas na swojej liście gg?wiem ze to mozliwe, tylko niewiem jak. z góry dzięki ;*
 

BolekTrojan

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 18, 2005
Posty
149
Wysylanie pliku nie zawsze zadziala i jeszcze moze przez PGG ale tam tez nie dziala zawsze
<
 

Gall_Anonim

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2005
Posty
2
Przeczytajcie sobie jeszcze raz o co dokladnie mu chodzi.
Podobno na kadu mozna patrzec kto z poza twojej listy ma cie w kontaktach ale nie korzystam to nie wiem, zainstaluj sobie wtyczke Activity checker tam przy zmianie statusu na dostepny pojawia ci sie komunikat z numerem gadu gadu nawet jesli ktos nie ma cie w kontaktach
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by d1vine
jak sprawdzić kto spoza naszej listy ma nas na swojej liście gg?wiem ze to mozliwe, tylko niewiem jak. z góry dzięki ;*

Miranda ->pokazuj osoby spoza listy ktore maja nas na liscie..
ehh..
 

patology

Były Moderator
Dołączył
Październik 30, 2005
Posty
205
Originally posted by d1vine
btw, jesli komuś mogłem wysłać plik tzn że na 100% miał mnie na gg?
NIE
smile.gif


ja jakos moge wysylac pliki osobom, ktore nie maja mnie na liscie (uzywam gg 7.0)
 

d1vine

Użytkownik
Dołączył
Listopad 20, 2005
Posty
4
w mirandzie zaznaczam i nic nie widze ;<
btw. chyba nie musze mieć kogoś na liście by móc wysyłać pliki : dodałem dwie przypadkowe osoby do listy i jednej mogłem, drugiej nie. od czego to zależy? ;|
 

goszczu89

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2006
Posty
1
<div class='quotetop'>CYTAT("d1vine")</div>
jak sprawdzić kto spoza naszej listy ma nas na swojej liście gg?wiem ze to mozliwe, tylko niewiem jak. z góry dzięki ;*[/b]
Najlepiej zainstaluj sobie Power gg: i przy instalkacji zaznacz wtyczkę inwiligator , pokazuje Ci on wównież czy osoba jest ukryta oraz jego IP:D:D:D: Polecam.
 

..ClaRoX..

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
100
Power GG nie jest już w stanie pokazać osób, które są niewidoczene (owszem był, ale do sierpnia 2005r.). Osób, które mają nas na liście kontaktów, a my nie mamy też nam nie pokaże :!:
 
Do góry Bottom