Kto zna polecenia Pascala

piepi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
5
Jak ktoś zna polecenia wstawek z innych modułów niż 'crt' to prosiłbym o podanie mi ich lub linku do nich z gry dziękuje :)
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Originally posted by piepi
Jak ktoś zna polecenia wstawek z innych modułów niż 'crt' to prosiłbym o podanie mi ich lub linku do nich z gry dziękuje :)
Fakt jest faktem ze modul crt jest chyba najbardziej popularny, ale istnieja takze inne moduly takie jak np graph itp
smile.gif
Co do polecen i wstawek jak ty to fajnie nazwales wystarczy, ze sam poszukasz czegos na jakiejs popularnej wyszukiwarce (dotyczace programowania w pascalu) i napewno cos znajdziesz o tych modulach. Jezeli nie znajdziesz daj mi znac na PW jak wroce do maine miasta to ci cos podesle bo chyba mam cos jeszcze ze szkolki, tylko tak we wtorek bo teraz siedze sobie w Warszawie
smile.gif

pozdro.
 

piepi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
5
Pomocy

no wiesz mi chodzi o polecenia Pascala ale te konkretne do pisania programów bo w spisie poleceń w rużnych kursach są tylko ale te z modułu crt a z np: asm czy dos nigdzie nie pisze przeszukałem chyba z 200 stron i nic Prosze czy ktoś pomoże mi
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Gdzies kiedys mialem jakis faq a jak nie faq to ksiazke o Pascalu i poszukam moze beda jakies komendy innych modulow niz crt. Postaram sie poszukac i wkleic tutaj. Nie wiem czy przypadkiem nie pisalem o tym w faq w dziale Czeste Pytania i Odpowiedzi bo bylo troche dawno wiec jak cos zajrzyj, a jak nie to czekaj poszukam bo moze gdzies cos znajde.
pozdro 600
 

sc0rp10n

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2004
Posty
191
Piepi czy ty jestes jakis ułomny ?
Przecie wkleiłem ci linka z rozpsiakmi funkcji pascalowych [;
To jest rozpiska wszystkich modułów + moduły dodatkowe ktorych nie ma
w standardowym Turbo Pascalu a wproawdzono je jako standard dopiero w FreePascal.
Swoja droga polecam używać FreePascal Compilator bo ten Borlandowski zakończył swoj żywot na wersji 7.0 i jest przestarzały jak na dzisiejsze czasy.
 

piepi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
5
Wiesz co nie jestem ułomny ale mnie obchodzi to co jest napisane na tej stronie ale to co ona zawiera, a dla mnie przez mój modem to naprawde dużo zobacze i naucze i jeszcze jak byś sc0rp10n miał do wykożystania tylko 20zł to nie wiem i dlatego proszę o podanie mi konkretnego faq albo całej strony a nie z 100 linkami bo to zadużo żeczy na mój modem zwłaszcza przy prędkości 14 Kb/s to już jest makabra. A tak na uboczu to nawet mój nauczyciel mi nie pomoże bo sam nie wie o co mi chodzi!
<
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Add pepi:
Czlowieku sc0rp10n podal ci bardzo dobra strone gdzie znajdziesz rozwiazanie swojego problemu, wiec nie widze dalszego problemu. Wszystko jest tam ladnie opisane co i jak i do czego
smile.gif

pepi dla chcacego nic trudnego przeciez nie bedziemy tutaj wklejali zawartosci tej strony.

Swoja droga nie widzialem wczesniej tej stronki, a jest warta polecenia.
 

piepi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
5
Może masz i racje ale jak dla mnie to troche za dużo jak na jeden raz. I może powinienem troche postudjować nad tąstroną. No ale wkońcu Pascalem sie zajmuje dopiero od 3 miesięcy a już maży mi sie dobry program:) Ale pierw trzeba sie zapoznać z samym Pascalem a dopiero programować No ale jak by nie było to wielkie dzięki za wszystko.
 
Do góry Bottom