Ktory z Hakerow jest najlepszy ??

Status
Zamknięty.

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
Hej tak sobie tu gadamy o trojanach telnetach i innych pierdolach w sumie nie wiedzac nic o innych prawdziwych hakerach ktozy mieszkaja w polsce czy jest jakis polski haker numer 1.
Czy jest jakis 1 albo paru ktozy sa inni niz wszyscy a jak tak to kto to i czy mozna sie z nimi skataktowac nie chodzi mi o o dobrych hakerow tylko o hakerow klasy swiatowej ktozy potrafia sie wlamac wszedzie ???????????????

smile.gif
 

pc_rider

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
41
Hej tak sobie tu gadamy o trojanach telnetach i innych pierdolach w sumie nie wiedzac nic o innych prawdziwych hakerach ktozy mieszkaja w polsce czy jest jakis polski haker numer 1.
Czy jest jakis 1 albo paru ktozy sa inni niz wszyscy a jak tak to kto to i czy mozna sie z nimi skataktowac nie chodzi mi o o dobrych hakerow tylko o hakerow klasy swiatowej ktozy potrafia sie wlamac wszedzie ???????????????

smile.gif
[/b]

Pewnie ze sa tacy na przyklad JA!!!
[lol]
Jak taki jest to nie przyzna Ci sie ze jest super hacker i ze wlamal sie TU i TAM!!
Jak nie ma do Ciebie taki zaufania to pewnie nigdy się nie przekonasz że jest w tym naprawde dobry.

POZDRAWIAM
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
To pytanie mnie troche rozsmieszylo ale z checia na nie odpowiem.
W Polsce niewatpliwie jest kilku lub kilkunastu lub kilkudziesieciu prawdziwych hakerow.Jednak watpie zeby oni sie ujawniali z przyczyn oczywistych.
O istnieniu klasyfikacji hakerow to nic nie slyszalem i jestem bardziej niz pewien ze taka nieistnieje!
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
Allle mi wcale nie chodzi o to zebt sie ujawnilj i nie
licze hakerow ktozy wlamuja sie na jakies dene stronki jakies spudzielnie mieszaniowe i takie tego typu chodzi mi o jakies legedy (jazu ale wam trudno co kolwiek wytumaczyc !!)takie jak
Kevin Mitnick
Susan Thunder
Kevin Poulsen
Edward Austin Singh itd itd


A wiec jest jakas polska legenda czy wszyscy hakuja tylko
strony internetowe super marketow i spudzielnie mieszkaniowe ?????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????? ????????????
 
G

Guest

Gość
naj

Allle mi wcale nie chodzi o to zebt sie ujawnilj i nie
licze hakerow ktozy wlamuja sie na jakies dene stronki jakies spudzielnie mieszaniowe i takie tego typu chodzi mi o jakies legedy (jazu ale wam trudno co kolwiek wytumaczyc !!)takie jak
Kevin Mitnick
Susan Thunder
Kevin Poulsen
Edward Austin Singh itd itd


A wiec jest jakas polska legenda czy wszyscy hakuja tylko
strony internetowe super marketow i spudzielnie mieszkaniowe ?????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????? ????????????[/b]

najlepszym polskim hackerm jest "hrabia" ... bad jezeli sie myle popraw prosze ...
i w polsce wcale nie ma tak wielu hackerow jest moze dwoch, trzech no gora czterech. a reszta to sa pseudo informatycy ktorzy maja wielka wiedze o informatyce jednak wlamania na strony nie robi z nich hackerow.
a media ... codzienie robia nowego hackera bo dowiedzli sie skads tam ze ktos sie wlamal na strone www.adidas.com i odrazu ze to hacker
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
Ale czy nie uwazacie ze to jest nie za dobrze ze w Polsce nie ma wielu hakerow.
Przeciez to ze np w jakims kraju jest sporo prawdziwych hakerow to wcale nie swiadczy zle o tym kraju.Moim zdaniem wrecz przeciwnie-swiadczy to ze w tym kraju jest sporo ludzi ktorzy sa bardzo dobrzy w te klocki i prawdziwe wlamanie to dla nich pestka.
Co o tym sadzicie?
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
Ale czy nie uwazacie ze to jest nie za dobrze ze w Polsce nie ma wielu hakerow.
Przeciez to ze np w jakims kraju jest sporo prawdziwych hakerow to wcale nie swiadczy zle o tym kraju.Moim zdaniem wrecz przeciwnie-swiadczy to ze w tym kraju jest sporo ludzi ktorzy sa bardzo dobrzy w te klocki i prawdziwe wlamanie to dla nich pestka.
Co o tym sadzicie?





No mi wlasnie tez sie tak wydaje !! fajnie jak jest w kraju duzo hakerow ale to moze przez to jest ich tak malo ze w sumie jest ciezko przecietnemu polakowi o dobrego kompa i szybki internet
smile.gif

Ale centralnie fajnie by bylo gdyby bylo wiecej hakerow albo zeby jakis polski haker zrobil takiego virusa o ktorym by mowili co dzienie przez 2 tygodnie w wszystkich dzienikach na swiecie (jak milo by bylo gdyby byl przenoszony znana juz droga pocztowa
smile.gif
i palil by plyte glowno i procesor i dysczki hehehhe (ojjjjjj jak fajnie jest sobie czasami pomazyc heheheh)

NIE NO ALE HAKEROW POWINO BYC WIECEJ
 
G

Guest

Gość
a po co wam Hackerzy?

Ale czy nie uwazacie ze to jest nie za dobrze ze w Polsce nie ma wielu hakerow.
Przeciez to ze np w jakims kraju jest sporo prawdziwych hakerow to wcale nie swiadczy zle o tym kraju.Moim zdaniem wrecz przeciwnie-swiadczy to ze w tym kraju jest sporo ludzi ktorzy sa bardzo dobrzy w te klocki i prawdziwe wlamanie to dla nich pestka.
Co o tym sadzicie?





No mi wlasnie tez sie tak wydaje !! fajnie jak jest w kraju duzo hakerow ale to moze przez to jest ich tak malo ze w sumie jest ciezko przecietnemu polakowi o dobrego kompa i szybki internet
smile.gif

Ale centralnie fajnie by bylo gdyby bylo wiecej hakerow albo zeby jakis polski haker zrobil takiego virusa o ktorym by mowili co dzienie przez 2 tygodnie w wszystkich dzienikach na swiecie (jak milo by bylo gdyby byl przenoszony znana juz droga pocztowa
smile.gif
i palil by plyte glowno i procesor i dysczki hehehhe (ojjjjjj jak fajnie jest sobie czasami pomazyc heheheh)

NIE NO ALE HAKEROW POWINO BYC WIECEJ[/b]


ale po co wam hackerzy ???
tratkujecie to tak samo jak druga czesc matrixa fajnie jak by byla to nie jest sprawiedliwe ...
wiec po co wam hackerzy
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
moim zdaniem najlepszym hackerem i zarazem programista jest lcamtuf, stworzyl on sporo programow do hacku i security, ale z tego forum najlepszy jest b4d4ss
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
Chyba to kto jest tutaj na tym forum najlepszy to nie podlega zadnej dyskusji.
Hero-->Ja tego wcale nie traktuje jak 2 czesc Matrixa(chociaz film byl na prawde fajny).Ale zobacz:
1.Polski haker tworzy wirusa ktorego nikt jeszcze nie zna
2.Kiedy wirus dostanie sie na kompa ofiary sam odgrywa Polski hymn i wyswietla POlska flage.
3.Wirus sie rozpszestrzenia bardzo szybko
4.Wszedzie o nim mowia
5.No i jaka swietna promocja dla Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

pc_rider

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
41
Chyba to kto jest tutaj na tym forum najlepszy to nie podlega zadnej dyskusji.
Hero-->Ja tego wcale nie traktuje jak 2 czesc Matrixa(chociaz film byl na prawde fajny).Ale zobacz:
1.Polski haker tworzy wirusa ktorego nikt jeszcze nie zna
2.Kiedy wirus dostanie sie na kompa ofiary sam odgrywa Polski hymn i wyswietla POlska flage.
3.Wirus sie rozpszestrzenia bardzo szybko
4.Wszedzie o nim mowia
5.No i jaka swietna promocja dla Polski!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]

MYSL ZANIM COS POWIESZ!!!

1 JAKIM PROCENTEM KRAJU "X" SA HAKERZY??
- 1% - moze mniej!!!!
2 JAKI PROCENT ZACZNIE FLUGAC NA HAKEROW, A JAKI NA POLSKE??
- 20% powie - jabani hakerzy!!! - 79% - nie zwruci uwagi ze to tylko jakas grupa ludzi tylko zacznie najerzdzac na caly kraj!! - 1% - Ale Ci polscy hakerzy sa wyjebani!!!
3 PROMOCJA DLA POLSKI, CZY DYSPROMOCJA??
- watpie czy ktos odwiedzi kraj "X" z powodu duzej liczby atakow komputerowych...
4 I TERAZ ROZPATRZ PROPOZYCJE KOGOS TUTAJ - "WIRUS BY PALIL PLYTE GLOWNA I PROCKA??"
- napewno wiele osob by pomyslalo "wyrabany haker!!!"
//to byla ironia, dla tych ktorzy sie na matmie zatrzymali i teraz wniosku juz nie potrafia wysnuc!!!//
5 RADA ZROB WIRA ANONIMOWEGO //i niech cie nie wykryja//

POZDRAWIAM
 
G

Guest

Gość
morderstwo

Chyba to kto jest tutaj na tym forum najlepszy to nie podlega zadnej dyskusji.
Hero-->Ja tego wcale nie traktuje jak 2 czesc Matrixa(chociaz film byl na prawde fajny).Ale zobacz:
1.Polski haker tworzy wirusa ktorego nikt jeszcze nie zna
2.Kiedy wirus dostanie sie na kompa ofiary sam odgrywa Polski hymn i wyswietla POlska flage.
3.Wirus sie rozpszestrzenia bardzo szybko
4.Wszedzie o nim mowia
5.No i jaka swietna promocja dla Polski!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]

tak to jest promocja
ale zobacz osama bin laden tez sie wypromowal lecz ja nie uwazam ze to jest dobra promocja.
czy nie lepiej by bylo jak by jakis polak stworzyl system firewall-a taki zeby "przez 2 tygodnie wszedzie o nim tršbiono zeby kazdy mowil ze to z Polski i ze to Polak"

wiadomo ze latwiej pokazac sie bedac zlym niz dobrym
hitler tez byl slawny a czy byl normalny ???
niech hacker nie bedzie twoim wzorcem
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
Nie tak kur.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak to jest promocja
ale zobacz osama bin laden tez sie wypromowal lecz ja nie uwazam ze to jest dobra promocja.
czy nie lepiej by bylo jak by jakis polak stworzyl system firewall-a taki zeby "przez 2 tygodnie wszedzie o nim tršbiono zeby kazdy mowil ze to z Polski i ze to Polak"

wiadomo ze latwiej pokazac sie bedac zlym niz dobrym
hitler tez byl slawny a czy byl normalny ???
niech hacker nie bedzie twoim wzorcem


tak hero masz racje polak zrobi firewalla i beda o nim mowic przez 2 tygodnie w wiadomosciach na calym swiecie !!!
jedyna promocja jaka z tego wyniknie to w dziale informatycznym i tylko w tym a ten gosc co zrobil virusa i love you to centralnie kazdy wie ze on jest z filipin no i mojm zdaniem zapromowal filipiny pokazal ze tez sa tam dobrzi informatycy a nie same lamy


ok a teraz zachacze jeszcze opinie pchelki to ze
b4d4ss jest najlepszy z tego forum to nas akurat malo obchodzi bo my tu prowadzimy rozmowe na temat hakerow innego formatu ( no przeciesz b4d4ss do banku nie umie sie wlamac co nie?????)

A co do pc_rider to juz wogle nie bede sie wypowiadal bo jak bym sie wypowiedzial na temat tych pierdul to chyba bym dostal bana na te forum od b4d4ss lub kogos innego
smile.gif
 
G

Guest

Gość
dajmos porywczy

tak to jest promocja
ale zobacz osama bin laden tez sie wypromowal lecz ja nie uwazam ze to jest dobra promocja.
czy nie lepiej by bylo jak by jakis polak stworzyl system firewall-a taki zeby "przez 2 tygodnie wszedzie o nim tršbiono zeby kazdy mowil ze to z Polski i ze to Polak"

wiadomo ze latwiej pokazac sie bedac zlym niz dobrym
hitler tez byl slawny a czy byl normalny ???
niech hacker nie bedzie twoim wzorcem


tak hero masz racje polak zrobi firewalla i beda o nim mowic przez 2 tygodnie w wiadomosciach na calym swiecie !!!
jedyna promocja jaka z tego wyniknie to w dziale informatycznym i tylko w tym a ten gosc co zrobil virusa i love you to centralnie kazdy wie ze on jest z filipin no i mojm zdaniem zapromowal filipiny pokazal ze tez sa tam dobrzi informatycy a nie same lamy


ok a teraz zachacze jeszcze opinie pchelki to ze
b4d4ss jest najlepszy z tego forum to nas akurat malo obchodzi bo my tu prowadzimy rozmowe na temat hakerow innego formatu ( no przeciesz b4d4ss do banku nie umie sie wlamac co nie?????)



A co do pc_rider to juz wogle nie bede sie wypowiadal bo jak bym sie wypowiedzial na temat tych pierdul to chyba bym dostal bana na te forum od b4d4ss lub kogos innego
smile.gif
[/b]
i co teraz myslisz ze filipiny a raczej informatycy z filipin nie moga sie opedzic od ofert pracy
a ja np nie lubie kolesia przez ktorego musialem brac format c: bo musial chlopak sie pokazac. niech sie pokaze i zrobi super antyvirusa wtedy bede go bardzo lubil
wiesz dajmos hacker jest super do poki nie wyrzadzi nikomu krzywdy lecz wtedy to juz nie jest mowa o hackerach lecz o przestepcach

poza tym hacker to bardzo ogolne pojecie bardzo bardzo i nie wolno pisac ze hacker napisal wirusa ktory spowodowal wiele strat finasowych w wielu firmach
dajmos pamietaj ze przez takiego virusa mozesz np nie miec za co kupic sobie jedzenia bo firma twojego ojca padnie z powodu wykasowania wszytkiego z serwera firmy i czy to bedzie ok ???

i ostatnie dla tych ktorzy dalej nie rozumieja sk8 i hacker. sk8 ktory stawia grafiti jest ok ale jezeli zrobi to np na muzeum ktore i tak tonie w dlugach a teraz jeszcze na dodatek musi sobie odremontowac sciany to czy to jest ok ?

pamietaj virus nie wybiera wybierz wc pikera;)
 
B

b4d4ss

Gość
powiem tak, zobaczcie liste bugow znalezionych przez polakow na bugtraq, zdecydowanie wsrod osob ktore wysylaja znalezione dziury jest jeden ...

Dajmos z tymi wlamaniami do banku .. wiesz co ...
przeczytaj ten link: i zobacz czy na prawde tak trudno: ;]
(wiecej nie bede komentowal) ... i wbrew pozorom zdziwilbys sie jak banki.. sa, no moze byly (teraz nie wiem juz nie pracuje) zabezpieczone ...

POZA TYM NIGDY BYM NIE WYKORZYSTAL SWOJEJ WIEDZY DO TEGO ZEBY KIEDYKOLWIEK COS UKRASC !!!! WIEC NIE MAM ZAMIARU I NIE WLAMUJE SIE DO BANKOW !!!

http://www.fa-team.org/portal/modules.php?...r=0&thold=0
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
HERO wiesz dajmos hacker jest super do poki nie wyrzadzi nikomu krzywdy lecz wtedy to juz nie jest mowa o hackerach lecz o przestepcach




No ale przeciesz haker to przestepca co ty o tym nie wiedziales !!!!! hehehhe no przeciesz np jak taki pchelka rozpierdala gdzies tam strone jakoms to nawet jak jest to strona jakies spudzielni np lub czegos tam innego to tez jest to jakies tam przestepstwo bo sie na nia wlamuje i ja podmienia a to nie jest dozwolone tak wiec kazdy haker to przestepca
smile.gif
ale sa wieksi przestepcy i miejsi
smile.gif

Sa tacy hakerzy co wlamuja sie na stronke i podmieniaja ja tylko na jakis czas zeby pokazac bledy i dziury adminowi ale sa tez tacy co robia to po to zeby cos rozjebac i wypierd.... w kosmossssssssss
smile.gif
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Wracam..

zobaczyc cos sie zmienilo od czasu kiedy juz tu nie zagladam co widze ? To samo.. co przedtem. Nawet jeszcze gorzej..
 
L

lord_nicon

Gość
Haker??

Mnie Tam Hakerzy Wkurzajš na miesišc mam ponad 100 włamań na kompa nie wiem czy was to wkurza ale mnie tak...
z 50 razy nuke mi wysłali z 10 razy cafe to jest zkurzajšce jedynš pociechš jest to że kiedy sie ktoœ mi włamuje do kompa to znam jego IP i sam mu wysyłam nuke
<
smile.gif









______________________________________________
.....-----<<<<<Lord_Nicon_Rules>>>>>-----.....
-------------Gadu - Gadu - 3204391------------
______________________________________________
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
sory ze ten temat zostal przesuniety z dzialu trojany do dzialu inne ale tak wyszlo
No ja bym tam chcial umiec sie wlamywac do bankow a wy ????????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom