Ktos nas MA a my go NIE

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
wiele bylo na ten temat czy da sietak zrobic i wlasnie do tego doszedlem, chodzi o to :

- kto nas ma na liscie gg a my go nie? da sie tak zrobic tylko... osoba ta musi miec status "tylko dla znajomych" a MY musimy miec EKG :]
wiec LINUX gora ;-)
pozdro.
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
ojaaa wy wogole w temacie nie jestescie :evil: ja mowie o tym ze ;


wlasnie dzis przetestowalem osob, ktory pokazuje mi osoby ktore nas maja na liscie, mimo ze my ich NIE MAMY !!!!!!

ekg pokazuje ze ktos ma nas na liscie mimo ze my go nie ;] czaisz?

jak nie czaisz to sie nie wtracaj bo tylko zmieniasz ten temat i pierdoly piszesz
 

pom3k

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2004
Posty
15
widze ze coraz wiecej jest wyjechanych porgramow na linucha. moze to spowoduje ze wieksza liczba osob bedzie miala ten system.
SUPER ODKRYCIE
<
:-D
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
no ja wiem czy coraz wiecej? moze nie tyle co wiecej ale lepiej bo latwiej jest np. w gg

- wykryc niewidocznych
- znalesc osoby ktore maja nas na liscie mimo ze my ich nie mamy
- otwierac zdjecia z trojankem
<
hehe
<
 

uzol

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2005
Posty
44
Originally posted by NiuNio
ojaaa wy wogole w temacie nie jestescie :evil: ja mowie o tym ze ;


wlasnie dzis przetestowalem osob, ktory pokazuje mi osoby ktore nas maja na liscie, mimo ze my ich NIE MAMY !!!!!!

ekg pokazuje ze ktos ma nas na liscie mimo ze my go nie ;] czaisz?

jak nie czaisz to sie nie wtracaj bo tylko zmieniasz ten temat i pierdoly piszesz
myslalem ze chodzi o ip.
ameryki nie odkryles. /list nick
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
Originally posted by uzol
list nick
ojaaaaaaaaaaa idiota (bez urazy) ty chyba wogole nie wiesz co tu sie dzieje w tym temacie
przeciez ja pisze ze jest sposob na to zeby dowiedziec sie kto ma nas na gg jesli my nie mamy tej osoby np.

np. masz pusta lite kontaktow cos "robisz" i ci sie pokazuja numery osob ktore cie MAJA na gg, mimo ze ty ich nie masz!!!!!!!!!!!!!!!!! czaisz juz? np. ty mnie masz a ja ciebie nie, i mi pokazuje ze jakis 23743756 ma mnie na liscie ;]
i dzieki temu mozesz sobie odnalesc osoby ktorych nigdy nie miales na liscie a ktore cie kiedys tam dodaly;] czaisz?
 

pom3k

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2004
Posty
15
prosciej to juz sie chyba nie da wytlumaczyc. to jest powiedziane wrecz lopatologicznie.
 

uzol

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2005
Posty
44
Originally posted by NiuNio+--><div class='quotetop'>CYTAT(NiuNio)</div>
<!--QuoteBegin-uzol
ojaaaaaaaaaaa idiota (bez urazy) ty chyba wogole nie wiesz co tu sie dzieje w tym temacie
przeciez ja pisze ze jest sposob na to zeby dowiedziec sie kto ma nas na gg jesli my nie mamy tej osoby np.

np. masz pusta lite kontaktow cos "robisz" i ci sie pokazuja numery osob ktore cie MAJA na gg, mimo ze ty ich nie masz!!!!!!!!!!!!!!!!! czaisz juz? np. ty mnie masz a ja ciebie nie, i mi pokazuje ze jakis 23743756 ma mnie na liscie ;]
i dzieki temu mozesz sobie odnalesc osoby ktorych nigdy nie miales na liscie a ktore cie kiedys tam dodaly;] czaisz?
[/b]
widocznie mam problem z czytaniem ze zrozumieniem;] /przykrancuj
 

JFMAGIC

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2004
Posty
17
y to bardzo interesujace ...
ale cos takiego w gg winszitowym a dokladniej pgg a jeszcze dokladniej wtyczce notifer [nie pamietam jak sie to pisze] jest odkad pamietam
 

Becia89

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2005
Posty
1
taa ciekawe
smile.gif
takie cos by mi sie przydało
<
wiedziałabym przynajmniej kto mnie w gg ma ;] no ale linuxa niestety nie mam ;] tzn nie wiem czy niestety ... jakos sie przezwyczailam do xp ;] co jeszcze takiego fajnego jest na linuxie ze tyle osób ostatnio go sobie instaluje?
<
pozdro :cmok1:
 

abanon

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2004
Posty
21
niunio ekg1 czy ekg2 bo coś mi na 1 to nie chodzi może nie zwracałem nigdy uwagi
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
1 ps. najnowsza wersje masz?:> skompiluj cos nowszego i wylacz liste kontaktow (te po boku) zeby ci sie statusy ludzi na glownym oknie pokazywaly i wtedy gdy jakis koles co nas ma a my go nie zmieni status na np. zaraz wracam itp. to nam si e pokarze jego numer status i ewentualnie opis
 

Pikny

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2005
Posty
3
y to bardzo interesujace ...
ale cos takiego w gg winszitowym a dokladniej pgg a jeszcze dokladniej wtyczce notifer [nie pamietam jak sie to pisze] jest odkad pamietam[/b]
zgadzam sie
<
tylko ja tą wtyczke musze mieć wyłączoną właśnie :? wtedy jak ktoś mnie ma a ja jego nie to wyskakuje przy zmianie statusu tej osoby w rogu w okienku że "numer GG -no i coś tam(opis np)."
POZDRO!!
Niezauważyłem ale Niunio chyba to opisał też :?
 
Do góry Bottom