Kupno gotowego juz RAT'a czy tez zlecenie napisania?

1939

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2013
Posty
10
Witam!
Mam pewien dylemat: Lepiej kupic gotowego juz RAT'a, czy tez zlecic komus napisanie owego programu? Zaglebiajac sie w szczegoly, chodzi o RAT podobny do BlackShades (na dzien dzisiejszy koszt: 125zl). Na cenach zlecen sie nie znam i nie mam zielonego pojecia ile mogloby to kosztowac.
Zalezy mi w szczegolnosci na braku wykrywalnosci ze strony AV: ZoneAlarm, NOD32. Aby byl w pelni kompatybilny z systemem Win7 oraz Win8.

Jakie by byly za i przeciw obydwu rozwiazan?
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Ja bym kupil gotowca:

+ pisane przez profesjonalistow (w przypadku np. blackshades czy cybergate)
+stale wsparce techniczne po zakupie
+nadzieja ze projekt nie umrze i bedzie caly czas aktualizowany

Wątpie tez zeby ktos od podstaw napisal dla Ciebie RATa za 125 zl. a co do wykrywalnosci dorzuc 20$ i kup jakis crypter :)

Pzdr
 

1939

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2013
Posty
10
Zeby nie bylo niedomowien, moge wydac wiecej anizeli 125zl. Zalezy mi tylko na braku wykrywalnosci oraz ukryciu na komputerze.
Jezeli ten blackshades, czy cybergate jest dostepny dla wszystkich, to ich wykrywalnosc jest bardzo duza. Tak czy inaczej sam RAT jest bezuzyteczny, jezeli jeszcze nie zakupie kryptera...
O jakim krypterze mowa? Nie chodzi mi tutaj o jakiegos kryptera pierwszego lepszego z brzegu, po ktorym plik bedzie wykrywalny po nastepnej aktualizacji przez AV... Poszukalem i znalazlem informacje na temat CypherX, lecz jego cena jest zaporowa.
 

1939

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2013
Posty
10
@dadisdead -alez oczywiscie, ze sa zaporowe, poniewaz jest to sam krypter, a gdzie jeszcze sam RAT do tego. Sam krypter podstawowy na 6 miesiecy, to koszt 150zl + BlackShades 130zl. Co razem daje 280zl. Gdzie napisany raz RAT tylko i wylacznie dla mnie, np za 400-500zl -mialbym spokoj, poniewaz potrzebuje go tylko na jeden komputer.
Sam juz nie wiem. Kupowac tego kryptera oraz blackshades, czy tez zlecic to...
 
Do góry Bottom