Lamerskie pytanie!!! Borland C++

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Witam wszystkich!!!

Zaczšłem nie dawno programować w c i c++. Posługuje się

programem Borland C++ i jak już zrobie jakiœ beznadziejny programik to mi nie chce go skompilować na plik bat lub exe.

Nie wiem dlaczego.



PROSZE O POMOC!!!
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Jak napisales juz program w C++ w notatniku to musisz go zapisac pod: nazwa pliku.cpp
Pozniej musisz skopiowac ten plik i wkleic do katalogu borlanda.Pote wchodzisz do dosta. Wpisujesz cd c://sciezka gdzie jest nazwa pliku.cpp

Potem dir nazwa pliku.cpp
I potem juz tylko kompilujesz odpowiednimi komendami. Niechce mi juz sie pisac wiec sam pokombinuje. Acha. Ten nazwa pliku.cpp wklei do Borlanda c++ do katalogu bin i pozniej juz kompilujesz. 1 komenda do tego to chyba o ile dobrze pamietam to chyba borland nazwa pliku.cpp
Ktora tworzy nowy plik o innym rozszerzeniu (nie pamietam jakim w assemblerze jest to chyba *.obj )
Jak bedaiesz mial jeszcze jakies pytania to napisz postaram sie odpowiedziec na nie!
 

Major

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
156
re

Witam,

Stary temat, ale moze kiedys sie jeszcze komus przyda.

Jezeli uzywasz cpp borland builder np. v6.0 to najprosciej zrob tak - utworz sobie nowy plik *.cpp zapisz. potem close all i open //wczesniej zapisany plik// powinien spytac czy kompilowac wybierz tak a potem juz z gorki bo bedzie juz normalnie kompilowany. A podczas kompilacji mozesz sobie zobaczyc sciezke gdzie zapisywany jest plik wyjsciowy //sprawdz na 90% w opcjach masz sciezki gdzie co i jak --> a na 67% jest *.exe jest zapisywany tam gdzie i zrodlo.//

pzdr, Major
 
Do góry Bottom