Lamerskie pytanie!!!

L

Lamerek

Gość
Zeskanowałem serwer, znalazlem pare dziur i nawet mam explolita, tylko teraz nie weim co dalej. Więc mam pare pytań:
1)Jak mam umieœcić explolita na tym serwerze?
2)Co dzięki temu explolitowi będe miał?
3)Jak ja dostane hasło rota?

P.S. Posiadam system Windowsa!!!
 
B

b4d4ss

Gość
zalezy jakiego masz czy zdalnego czy localnego, masz exploita musisz go skompilowac i zaladowac jak to localny (musisz miec tam konto) a jak zdalny kompilujesz odpalasz zasadniczo: ./exploit host ( moze byc jakas flaga albo cos innego zalezy od exploita, port etc. ), albo jak exploit w perlu to: perl -x exploit i opcje, ale najlepiej to sobie daj spokoj .. juz gdzies kilka postow nizej to napisalem ... co z tego ze zaladujesz i zdobedziesz roota jak nawet nie bedziesz umial poruszac sie po os'ie unixowym bo z tego co tu mowisz to pewnie nie znasz ani jednej komendy... nie wspominajac juz nawet o tym ze logow po sobie nie zatrzesz ... a exploit wszystkiego za ciebie nie zrobi ...
i jeszcze jedna kwestia pod winda to nie poszalejesz za bardzo

poducz sie stary a pozniej probuj cos robic; moja propozycja dla ciebie.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Zeskanowałem serwer, znalazlem pare dziur i nawet mam explolita, tylko teraz nie weim co dalej. Więc mam pare pytań:
1)Jak mam umieœcić explolita na tym serwerze?
2)Co dzięki temu explolitowi będe miał?
3)Jak ja dostane hasło rota?

P.S. Posiadam system Windowsa!!![/b]


1.Explolita mozesz zbindowac z jakims plikiem i zgrac jak troja.
2. Zalezy do czego ten explolit jest(np. nozesz miec dostęp do plików)
 
B

b4d4ss

Gość
ciekawe teorie pchelka
<
zbindowac
smile.gif
LOL chyba nie tedy droga
smile.gif

zasadniczo jak masz xploita to musisz miec polaczenie bo daje ci xploit odpowiednia powloke wiec ...
 
Do góry Bottom