LAN

Hyperion

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2003
Posty
5
Czy jest możliwoś połączenia się z komputerem na lanie bez uzycia servera(trojana)? Nie chodzi mi o łamanie hasła udostępnionego folderu.
 

SNiFF

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2002
Posty
372
Originally posted by Hyperion
Czy jest możliwoś połączenia się z komputerem na lanie bez uzycia servera(trojana)? Nie chodzi mi o łamanie hasła udostępnionego folderu.

Mozesz wejsc i przegladac zawartosc dysku jezeli koles ma ustawione anonimowe logowanie na ftp.
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Po co lamac haslo do folderu skoro mozna mu wpis do rejestru wysalc aby udostepnil wszystkie dyski na znane ci haslo?
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
No ja niestety ale tego wpisu nigdzie nie mam a to dlatego ze z braku LANu mi potrzebny nie jest. Ale bylo to walkowane tyle razy na forum ze raczej znajdziesz.
 

DeeJay's Team

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2003
Posty
38
bez kometarza, wiecie o co mu wogule chodzi??

nie da sie polączyc z zadnym kompem w taki sam sposób jak to robi klient trojana, nie wysyłając serwera. Pozostają jeszcze jakos słabo zabezpieczone kompy z dziurami i urzytkownicy lamerzy, ktory uruchomią od nas pliki z wpisem do rejestru tak jak ktos u gory napisał.Ale jaki jest tego sens?? jesli ktos uruchomi wpisy do rejestru to rownie dobrze moze uruchomic serwer trojana ktory mu damy.
 

Major

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
156
A kto mowi o podlaczeniu, ktore da nam podbne opcje jakie maja trojany. on spytal o podlaczenie do kompa bez trojana - cos jak p2p
<
smile.gif
<
<


Wpis do rejetru udostepniajacy dyski ofiary jest na miejscowym ftp. Mozesz go przejzec, zapamietac sciezke do klucza ktory trzeba zminic i jak bedziez u typa z tym lanem to mu dopisz na szybko. Albo dodaj do jakiegos innego wpisu.

Reszta sposobow zalezna jest od usloog jakie cel udostepnia... ssh.... moze ma server ftp... albo www na starym apach'u... :twisted: :twisted: :twisted: :idea: :twisted: :idea: :twisted: :idea: :idea:
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
ojeny ile razy ja na tym forum pisalem ze jest jeden plik, ktory wyglada jak notatnik.

nazywa sie README koles go wlancza i co najwazniejsze nie ma pytania o wpis do rejestru !! czyli koles nie wie o co chodzi,

nie ma pytania

CZy chcesz dodaC WPIS DO REJESTRU

i nie wie o co chodzi.

po resecie jego kompa mamy dostep do wszystkich jego dyskow.
Na forum bylo wiele postow gdzie ten plik znalesc postarajcie sie a znajdziecie adres
 
Do góry Bottom