lanchat

puma

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2002
Posty
22
napewno znacie ten program, mam takie pytanie jak moge sprawdzic kto mnie wywalil z niego ???
 

m4k3r_x

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
160
Priv

Tego akurat nie wiem, ale jak chcesz podgladac privatne rozmovy, to wpisz na glownym lanchat'a:
/dev02
(czyt.: /devzerodwa, nie O tylko zero !!!)
I wtedy pojawia Ci sie privatne dialogi >:>
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
Te makacostam znasz jeszcze jakies nieznane komendy na lanchata ?? jezeli tak to wes podaj
 

m4k3r_x

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
160
Andzi

Czyta sie:

"mejker iks" hehe

Moze z poczatku Ci sie to skomplikowane wyda... no ale coosh...



Komend wiecej nie znam. Ta mi qmpel podal.

Jakbym znal, to bym podal i jak bede znal to podam, bo chyba po to jest to forum, no nie ?!

Sorki, ze twooj nick przekrecilem... Nie mam pamieci do nick'ov...
(Czesto mam za to u kobiet przesrane na chat'ach, czy innych komunikatorach... )
 

Gozda

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2002
Posty
317
hej mejker x
<
a od czego jest opcja edit ?? :0 Nie pisz posta pod postem w tym samym temacie, bo to glupio wyglada
<
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
ja znam super KOmende /sayonara ukrywasz sie w lanie i nie ma Cie po wcisnieciu f8 ani na liscie jedynie ktos moze Cie zobaczyc jak Ci zeskanuje porty. ta komenda powoduje Twoje "wyjscie" z lana

PS. jest jeszcze komenda ktora ukryl autor lanchata /lanchatrules wyswietla tylko text ale to taka ciekawostka
 

DeeJay&#39;s Team

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2003
Posty
38
Na mojej www są programy i ukryte funkcje lanchata spakowane w jedno archiwum, dzieki programą mozna sie podszywac pod rozne nicki i flodowac kanały roznymi tekstami, zmieniac komus nicki i takie duperele... polecam
 

SNiFF

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2002
Posty
372
Originally posted by puma
napewno znacie ten program, mam takie pytanie jak moge sprawdzic kto mnie wywalil z niego ???

Sciagnij program LANChat ids v 0.2 on wykrywa proby wywalenia z LANchata.
 
Do góry Bottom