Legalizacja Windows XP za FREE

Status
Zamknięty.

juliX

Użytkownik
Dołączył
Listopad 24, 2007
Posty
10
kuRRRde!!!

ten temat juz byl!! JA napisalem jak zmienic! (tylko w pkt 2 zle napisalem) ....
 

czesci123

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2007
Posty
162
Wy tego nie rozumiecie ?? TO NIE JEST LEGALIZACJA WINDOWS! Jak wpadną ci na chatę to ci sprawdzą WIN. i sie okaże że to PIRAT ! Jak zmienisz CD-KEY to będziesz tylko mógł ściągać aktualizacje od MICROSOFTU i pobierać np: WMP i IE7 i to wszystko !
 

dawid_c

Użytkownik
Dołączył
Listopad 21, 2007
Posty
16
oczywiście że działa
<
:faja:
 

berettakk

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2007
Posty
6
Originally posted by czesci123
Wy tego nie rozumiecie ?? TO NIE JEST LEGALIZACJA WINDOWS! Jak wpadną ci na chatę to ci sprawdzą WIN. i sie okaże że to PIRAT ! Jak zmienisz CD-KEY to będziesz tylko mógł ściągać aktualizacje od MICROSOFTU i pobierać np: WMP i IE7 i to wszystko !
Dokładnie tak, ale przecież wcześniej też mieli piraty, więc to dla nich bez różnicy. Ew. kary też takie same (czyt. tak samo wysokie i bolesne).
 

dawid_c

Użytkownik
Dołączył
Listopad 21, 2007
Posty
16
Originally posted by berettakk+--><div class='quotetop'>CYTAT(berettakk)</div>
<!--QuoteBegin-czesci123
Wy tego nie rozumiecie ?? TO NIE JEST LEGALIZACJA WINDOWS! Jak wpadną ci na chatę to ci sprawdzą WIN. i sie okaże że to PIRAT ! Jak zmienisz CD-KEY to będziesz tylko mógł ściągać aktualizacje od MICROSOFTU i pobierać np: WMP i IE7 i to wszystko !
Dokładnie tak, ale przecież wcześniej też mieli piraty, więc to dla nich bez różnicy. Ew. kary też takie same (czyt. tak samo wysokie i bolesne).[/b]
chyba że nas to gówno obchodzi ;] i tak jak będą sprawdzać to raczej firmy(szczególnie te co rozpowszechniają nielegalne oprogramowanie) bo jakby mieli po wszystkich domach chodzić to by im to zajęło 100lat :faja: więc ja na razie się niczego nie obawiam.
 

gabcio

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2007
Posty
45
Robilem tak: zainstalowalem windows xp HE z dodatkiem sp2 z orginalnej plyty... ale ze nie jest moja tylko qumpla i on go aktywowal z tego kody co byl na opakowaniu... i teraz wyskakuje mi przed rozpoczeciem pracy windowsa abym aktualizowal w ciagu 5 dni to pobralem ten program od dawid_c i zrobilem jak trzeba a tu jak wlaczam kapa to znowu kaze mi aktywowac... klikam ze chce aktywowac i niby zaktywowane ale w trayu caly zcas to mam aby aktualizowac... i nie wiem co zrobic... czy to tak caly zcas mi bedzie wyskakiwalo przed uruchomieniem windowsa jak uzylem tego programu do aktywacji czy mio zablokuje system po tych 5 dniach i niestety format... wiec waszym zdaniem co sie stanie zablikuje mi system???
 

dawid_c

Użytkownik
Dołączył
Listopad 21, 2007
Posty
16
gabcio, ja zawsze używam professionala i w nim na pewno będzie działać jak się te 2 pliki uruchomi i kliknie, ale w home to nie wiem. ale raczej też powinno działać - jak się uruchomi ten plik Active.exe i tak kliknie to system powinien się "aktywować" bez problemów, ale może coś źle robisz. ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom