LFI

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
ostatnio patrzyłem sobie czy jakie strony są podatne na LFI. dopisywałem tylko '../' ale na każdej stronie było napisane po kilku dopisaniach, że została wykryta i zalogowana próba włamania itp twoje IP to itd. czy to prawda że mogą mi coś zrobic, czy tylko straszą? ;> xP
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Teoretycznie mogą, mają w logach IP i URL jaki wywołałeś więc mają podstawy żeby cię oskarżyć o próbę nieautoryzowanego dostępu do informacji. Inną sprawą jest to, ile takich wpisów w logach mają każdego dnia i czy sobie z tego coś robią. Znaczenie ma też chyba to czy uzyskałeś dostęp do jakiś informacji.
Ale raczej nie ma się co bać, teoretycznie mogą Cię pozwać ale za dużo z tym roboty i pewnie tylko straszą.
 

unlock

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2008
Posty
128
mi takie cos nie raz wyskakiwalo jak atakowalem fusiony union selectem, moje IP i pod spodem ze zapoznaj sie z kodeksem karnym. Ale przez pół roku cisza, wydaje mi sie ze w tym cms taki skrypt jest wbudowany w fusiona, a polowa webmasterow o tym nie wie
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
komu by sie chciało cie śledzić. Jeden log o nizym nie świadczy. Możesz powiedzieć ze google cie pzekierowało.
Procedury są zbyt skomplikowane, żeby z jednym logiem biegać.

Musisz skoczyć na komisaiat, spisać protokół, dać dowody, wytoczyć sprawe, jeszcze j wygrać itd. Dobre pare miesięcy roboty ;D
 

unlock

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2008
Posty
128
ja sie za bardzo nie znam na tych sadowniczych sprawach, ale wydaje mi sie, ze jakby chcieli ci sprawe wytoczyc to musieli by w to wlozyc hajs, a skoro nic sie nie stalo to czy im sie oplaca ? ciekawe co ile sprawdzaja logi, a co to wlasciwie za strona byla ?
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Sprawa kosztuje to raz a dwa muszą nazbierać niezbitych dowodów by je przedstawić przed sądem
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Nieeee xD
Wszystko jest na luzie. Na razie nie złamałeś żadnego przepisu, z resztą komu chciałoby się na Ciebie donosić?
Ja nawet gdy złamałem prawo i komuś chciało się dzwonić do Niebieskich, miałem spokój całkowity. Po prostu mają w dupie to że ktośtam napisał cośtam gdzieśtam jakiemuś gnojkowi :)

Wyluzuj i idź na ciacha.
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
nie no spoko xD jakby co to i tak bym się wywinął z odsyłaczami (jak wspomniał bodajże djmentos xD). ale pytałem tak z ciekawości, czy to w ogóle realne żeby im się chciało i czy to w ogóle praktykują xD no ale dzieki ;P
 
Do góry Bottom