Lg gt 505

ert123

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2010
Posty
28
Witam męczy mnie pewien problem, ponieważ kupiłem telefon LG GT 505 i nie mogę wyłączyć dzwięku aparatu (dzwięku migawki). Jak można to obejść?? telefon jest juz po gwarancji więc można pokombinować. Bardzo proszę o pomoc.
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Musisz dostać się do plików na telefonie (najlepiej podłączając do PC), znaleźć plik Shutter_03.wav i usunąć go. Jest on odpowiedzialny za dźwięk migawki
 

ert123

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2010
Posty
28
Dzieki za odpowiedź. Ale mam kolejny problem bo własnie nie moge sie podłączyć przez usb ściągnąłem LG PC Suite IV ale nie wykrywa telefony. komputer wykrywa tel. ale wyskakuje komunikat : " nie powodzenie instalacji oprogramowania sterownika urządzenia, URZĄDZENIE MTP USB ------ NIEPOWODZENIE". Ma ktoś jakiś pomysł ?
 

Rezenov

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 5, 2011
Posty
15
Może pobierz aktualizacje/sterowniki nowe ?
 

ert123

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2010
Posty
28
Pobrałem już i nic nie pomogło. Udało mi sie połączyć przez Bluetooth z LG PC Suite ale tam nie ma dostępu do plików softu telefonu.

Istnieje jakiś program żeby ingerować w pliki softu przez bluetooth??

//edytuj posty a nie pisz jeden pod drugim
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Rezenov

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 5, 2011
Posty
15
Z tego co wiem, a wiem dobrze to jest odp. program do wchodzenia w czyjś telefon. Miałem go nawet, tylko po czyszczeniu się nie zachował.
 

ert123

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2010
Posty
28
A są jakieś aplikacje java do telefonów które czyszczą pliki sys.?? bo dotarłem do takich które usuwają pliki ale nie systemowe...

Chodziło Ci chyba o program BT INFO ale niestety nim tez nie mozna ingerować w pliki systemowe...


//nie rozumiesz, ze sie edytyuje a nie pisze jedno pod drugim?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Rezenov

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 5, 2011
Posty
15
BT Info ? Nieee. Sęk sprawy w tym, że nie pamiętam nazwy tego programu. Może sobie przypomnę jeszcze.
 

Rezenov

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 5, 2011
Posty
15
Ehh raczej nic nie wskóram tym myśleniem. Poszukaj dokładnie na necie, popytaj kolegów (Jak masz).
Pozdrawiam

//nie nabijaj postów. Albo wiesz i piszesz, albo nie wiesz i siedzisz cicho
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

johnyangel

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2011
Posty
1
//cut
Może z tej stronki spróbuj http://www.bluejacking.pl/programy-art-11 , ale szczerze mówiąc to raczej musisz szukać jakiegos programy na PC ktory połaczy sie z twoim tel przez bluetooth.


//od zwracania uwagi sa tylko i wylacznie moderatorzy i administrator
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom