Linux, "crackowanie" gier.

Sados1

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
27
Witam, mam taki problem, mam program pod linuxa który mogę uruchomić tylko jeden raz, a przydało by mi się go uruchomić kilkakrotnie, czy jest możliwość zmiany tego?? Jakimi programami bym mógł to zrobić, (znam c++ na poziomie c i trochę więcej).
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Bez znajomości Assemblera nic nie zdziałasz, może spróbuj poszukać na jakiś stronach z serialami/crackami np astalavista.box.sk ?
 

Sados1

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
27
No to zarwe kilka nocek na nauce assemblera, a jak się jego nauczę to on mi starczy czy coś jeszcze?
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Kilka nocek?! Żeby chociaż podstawy Assembler'a zrozumieć, potrzeba dużo czasu
smile.gif
 

Sados1

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
27
Czemu nie:) Wkońcu nie chcę być tylko zwykłym "zpalaczem trawy" tylko coś po niej robić;p. Ogólnie mam wakacje, a nawet jak chodze do szkoły to mam wakacje ;p to czemu by tego czasu by nie spożytkować, w gry to jedynie w Counter Strike z 1h dziennie więc znajdzie się czas na programowanie, ogulnie to zaczełem teraz o C++ czytać i php, assembler też z tego co przeczytałem mam nadzieje że mi się przyda. A więc powodzenia mi życzcie:p jak zrozumiem assemblera i coś mi wyjdzie to wam podziękuje wielce.
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Sados: podoba mi sie Twoje podejscie do tematu, tak wiec zycze powodzenia w nauce :)
Tylko ze asm jest na poczatek bardzo trudny, jesli nie znasz zadnych jezykow to polecam zaczac od C++, bedzie prosciej ;]
 
Do góry Bottom