logi systemowe

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Witam!
<


Kiedyś już zakładałem taki temat ale chyba został usunięty bo nie mogę go znaleźć a teraz te info mi sie przyda....
A więc... Gdzie zapisują się systemowe logi? Czy jak je usunę jakimś trojanem to czy stworzą się one znowu, jeśli tak to jak szybko? Czy w ogóle można usunąć logi systemowe? Czy jest jakiś proces który odpowiada za zapisywanie logów i czy jeśli taki istnieje można go bez większych konsekfencji killnąć?
[fade:e3c6c461c0]
Pozdro
<
[/fade:e3c6c461c0]
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
a czy nie ma przypadkiem gdzies kopii zapasowych logów? i czy oby napewno wszystkie logi sie tam znajduja?

jest jakis program do czytania logow? wiem ze teoretycznie mozna przez notatnik ale nie za bardzo idzie sie tam czegos sensownego doczytac xD
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
O kopii zapasowej nic mi nie wiadomo. A przeglądasz je w dzienniku zdarzeń: panel sterowania -> narzędzia administracyjne -> dziennik zdarzeń
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Punkty przywracania tworzą się raczej przy jakiś szczególnych sytuacjach (np instalacja sterowników). Aby logi wróciły, punkt przywracania musiałby zostać utworzony po Twoim włamaniu i przed usunięciem logoów
 

JOJOSS

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2007
Posty
32
mój durny kolega użył jakiegoś programu sformatował sobie dysk D; jak można mu pomoc żeby odzyskał wszystko naraz niepojedyńczo...
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
nie wiem co to ma do tematu ale wszytskiego naraz nie przywroci, chyba ze jakis program to oferuje ale watpie...
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
jezeli nie zapisal niczego na tym sformatowanym dysku to jakis program do odzyskiwania danych powinien odzyskac wszystko
 
Do góry Bottom