Login i Hasło routera

Tweak

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2009
Posty
1
Mam pewien problem z routerem a mianowicie osoba która instalowała mi router wyjechała gdzieś za granice na wakacje i nie mam z nim kontaktu a potrzebuję wyciągnąć z routera hasło... Są jakieś szybkie i sprawne sposoby?
Router: D-link DI-524
Mogę się połączyć przez sieć przewodową lub Wi-Fi.
 

tremendous07

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2009
Posty
10
Hasło powinieneś dostać razem z papierami Routera. Nie znam żadnego innego sposobu na zdobycie.
<
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Spróbuj:

user: admin
pass: <puste>

lub

user: user
pass: <puste>

a jak to nie zadziała, to twardy reset, trzymaj przycisk od resetu przez 10 sek.
 

Xtremex

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2007
Posty
23
Na routerze gdzieś powinno być napisane IP, login i hasło w d-linkach nie pamiętam gdzie dokładnie.
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
<div class='quotetop'>CYTAT(Xtremex @ 21.05.2009, 16:31) <{POST_SNAPBACK}></div>
Na routerze gdzieś powinno być napisane IP, login i hasło w d-linkach nie pamiętam gdzie dokładnie.[/b]

Podałem mu domyśle ustawienia. IP: 192.168.0.1
 

ziorro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2008
Posty
9
Jesli jestes na kompie admina i masz mozille to zrob Narzedzia--->Opcje--->Bezpieczenstwo--->Zapamietane Hasła--->Wyswietl Hasła


Innego sposobu nie widze
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Jesli jestes na kompie admina i masz mozille to zrob Narzedzia--->Opcje--->Bezpieczenstwo--->Zapamietane Hasła--->Wyswietl Hasła[/b]
A co ma przeglądarka i funkcja 'zapamiętane hasła' do routera? Dziwne...
 

Kajman60

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2013
Posty
10
Prawie pewne,że user...user albo admin...admin, chba że ktoś dla bezpieczeństwa zmienił hasło i login.

// router hasło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
wciśnij reset dłużej (co najmniej 10 sekund), trzymasz i nie puszczasz (wciskamy przycisk Reset, trzymając go odliczamy około 10-15 sekund (w tym czasie wszystie wskaźniki LED powinny zgasnąć) i zwalniamy przycisk. Nastapi ponowne uruchomienie i przywrócenie urzadzenia do ustawień fabrycznych).
Według danych serwisowych:
D-Link DI-524 HTTP user brak
jesli nie to spróbuj
Login: admin
bez hasła.
lub też:
Standardowo:
user: admin
haslo: admin
Może też czasami być bez loginu.
połączenie na adres:
http://192.168.0.1
Jak masz intrukcje obsługi to tam powinno być hasło domyślne po zresetowaniu.



//Dla potomnych - hasło router -Dark.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom