LogKey 1.0 [BETA] Download :]

Status
Zamknięty.

Tom87

Użytkownik
Dołączył
Maj 25, 2007
Posty
53
W polu Twoj nr gg wpisujesz,swoj numer,a w polu nr gg(serwera) podajesz numer nowo utworzonego konta na gg.
 

krzyszko

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2004
Posty
25
Mam problem z wersją 1.0 i 1.1.1
<

Generuje i wysyłam... keylog sie odpala i laduje i działa natomiast po 15 minutach wyskakuje komunikat:
vista


albo na XP
"5.5.2 <logkeyserwer>:sender adress rejected: neen fully qualified adress"... Pomocy:(

logkeyserwer to login do poczty na o2 i na wp... I tu i tu problem... Na gg serwer sie wyswietlai przyszła 1rwsza wiadomość od niego ale na komendy nie reaguje
 

GM Alex

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2007
Posty
3
Program (keylogger) Super
<
k: Ale Tez by się do Tego Poradnik Przydał np:z Jak wszystko skonfigurować, Jak Komuś to wgrać, Jaki bajer na stronie zastosować żeby to ściągnęli(Ja bym proponował ze skreenami,.

I tez można by było dodać żeby logi na gg wysyłało:)


A Ja Mam Problem Z Ustawieniem Maila:/ Może Ktoś Mi schemat Poda? < :jupi: PROSZĘ :jupi: >
 

venom93

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2007
Posty
2
Mój AV od razu wykrył xD
Ale przechodząc do rzeczy:
Tam gdzie jest twój numer gg wpisuje mój gg...a tam gdzie jest gg servera to gg nowo utworzonego konta tak? chyba dobrze zrozumiałem :nauka:
<
 

MDW

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2007
Posty
5
Originally posted by venom93
Mój AV od razu wykrył xD
Ale przechodząc do rzeczy:
Tam gdzie jest twój numer gg wpisuje mój gg...a tam gdzie jest gg servera to gg nowo utworzonego konta tak? chyba dobrze zrozumiałem :nauka:
<



yhy ale nizej jest nowsza wersja tego programu.
 

venom93

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2007
Posty
2
Ale mam pytanie....próbowałem wykorzystać KL u mnie i teraz strasznie mi się tnie komp :/
Czy mozna to jakos wyloczyc??

[ Dodano: 15-11-2007, 20:05 ]
OK srry mam...
Ale i tak widz problem...

Jestem na gg servera...pokazuje się że OFIARA (moje normalne gg) jest ONLINE...
no to wpisuję komendę to wysyła mi do zwykłego gg np !screengg... i tyle..na sever nie dostaję żadnego zdjęcia
Coś chyba jest źle :hmmm:
 

Mesmeroo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2006
Posty
35
...

Siema
1) Da się LogKey-a skonfigurować aby 1 serwer = więcej osób niż 1.?
2) Da się LogKey + exploit?
3) Będzie/jest już VIP??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom