LogKey 1.1.1 [Download]

Status
Zamknięty.

skz

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2007
Posty
15
Originally posted by Damias
Eee.. ten twój keylogger działa tylko u jednej ofiary czy można rozsyłać go do kogo chce i będą przychodziły logi od wszystkich...?

przeczytaj 2 strone tematu zanim zdasz pytanie na ktore juz byla odpowiedz :heej:
 

magdusiek992

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2007
Posty
1
;]

A ja chcialam sie pochwalic iz udalo mi sie z tym keyem i juz jest wszystko OK. ;] i pragne przynac ze jestem dziewczyna:p ;] Drobnej pomocy udzielila mi jedna notka jak rozpakowac keya:p:p :whoeva: Pozdrawiam:* Czekam na nowosci:)
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Re: ;]

Originally posted by magdusiek992
A ja chcialam sie pochwalic iz udalo mi sie z tym keyem i juz jest wszystko OK. ;] i pragne przynac ze jestem dziewczyna:p ;] Drobnej pomocy udzielila mi jedna notka jak rozpakowac keya:p:p :whoeva: Pozdrawiam:* Czekam na nowosci:)
od kad pojawila sie wersja 1.1.1 i od kad kazdy podaje w uzytkoniku mail (z @) kazdemu chodzi wiec nie jestes pierwsza
<
 

sss

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2007
Posty
3
Moze ktos powiedziec jak usunac logKeya 1.1 z kompa nie liczac skanowania antyvirusem??
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Originally posted by sss
Moze ktos powiedziec jak usunac logKeya 1.1 z kompa nie liczac skanowania antyvirusem??
CTRL+ALT+DELETE usunac proces + z moj komputer/c/document and setting/(nazwa uzytkonika)/auto start i z tamtad wywalasz lub skanujesz kompa spybotem
smile.gif
:killer:
 

Citan

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2007
Posty
19
Originally posted by akselekbezelek
od kad pojawila sie wersja 1.1.1 i od kad kazdy podaje w uzytkoniku mail (z @) kazdemu chodzi wiec nie jestes pierwsza

No nie wiem czy wszystkim bo ja napisalem maila z malpa i niby logi przychodza, ale jak komp zaczyna wysylac logi to bledy wyskakuja. Zdazylo mi sie tak na 2 kompach, na ktorych go testowalem ;]
 

olek1982

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2007
Posty
1
Hej

dostaje screna i jeszcze jedno plik w zalaczniku gdzie mam same esc esc esc a gdzie to wszystko co na zakozonym komputerze ofiara pisze

[ Dodano: 13-08-2007, 14:13 ]
Originally posted by swir
...a gdzie to logi zapisuje??
smile.gif




Ja tu mam same escepa
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
widocznie tak gdy wyslas wciskal esc .Potem minol np za 14 minut ( jak ustawiles wyslaj logi co 15 minut) to juz nie przyjdzie jezeli ofiara wylaczyla kompa.Albo ofiara usunela z procesow go.Ale wtedy kl wlacza sie w autostarcie wiec uruchoi ponownie kompa i bedzie git
smile.gif
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
DOBRA MAM TAKA PROPZYCJE. NIECH ERROR SAM TO PRZETESTUJE I NAPISZE DOKLADAN INSTRUKCJE UZYCIA. WIEM ZE TO ZAJMIE TROCHE CZASU(MA GO MALO) ALE MOGLBY SIE KTOS TYM ZAJAC. NIECH KTOS NAPISZE LUB NAGRA FILMIK NA FRAPSIE. NIECH TO BEDZIE SPOSOB NIEZAWODNY ZEBY WIECEJ NIE MECZYC ERRORA!

ERROR GOOD JOB
<
k:
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Originally posted by Pan Bóg
DOBRA MAM TAKA PROPZYCJE. NIECH ERROR SAM TO PRZETESTUJE I NAPISZE DOKLADAN INSTRUKCJE UZYCIA. WIEM ZE TO ZAJMIE TROCHE CZASU(MA GO MALO) ALE MOGLBY SIE KTOS TYM ZAJAC. NIECH KTOS NAPISZE LUB NAGRA FILMIK NA FRAPSIE. NIECH TO BEDZIE SPOSOB NIEZAWODNY ZEBY WIECEJ NIE MECZYC ERRORA!

ERROR GOOD JOB
<
k:
Juz all chodzi tylko ze trzeba w uzytkownik (w emial) podac emial z @.
Dot. nie podoba mi sie Twoj nick. :no:
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Originally posted by akselekbezelek+--><div class='quotetop'>CYTAT(akselekbezelek)</div>
<!--QuoteBegin-Pan Bóg
DOBRA MAM TAKA PROPZYCJE. NIECH ERROR SAM TO PRZETESTUJE I NAPISZE DOKLADAN INSTRUKCJE UZYCIA. WIEM ZE TO ZAJMIE TROCHE CZASU(MA GO MALO) ALE MOGLBY SIE KTOS TYM ZAJAC. NIECH KTOS NAPISZE LUB NAGRA FILMIK NA FRAPSIE. NIECH TO BEDZIE SPOSOB NIEZAWODNY ZEBY WIECEJ NIE MECZYC ERRORA!

ERROR GOOD JOB
<
k:
Juz all chodzi tylko ze trzeba w uzytkownik (w emial) podac emial z @.
Dot. nie podoba mi sie Twoj nick. :no:[/b]

to podaj przyklad jak mozesz. screeny z kazdym etapem aby nie powtorzyly sie pytania typu moje. zrob to z laski Bozej.

a co do nicka. sorry ale Bóg tak chcial
smile.gif
dziex
 

daktyl

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2007
Posty
185
Myślę, że Errorx załamał by się gdyby odpowiadał na wszystkie posty związane z jego programem. U mnie wszystko działa jak należy przetestowalem na sobie na innych i wszystko działało. Może jak znajde czasz i chęci to zrobie tego tutka ale niczego nie obiecuje... (oczywiście jak będę na swoim kompie w domu):whoeva:

up: Jesteś medium, że wiesz co chce Pan Bóg?
 

Krecha

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
1
LUDZIE POMÓŻCIE!!!!
Ja ściągłem ten plik od ERROR_PL, ale w nim nic nie ma i nie wiem co dalej robic "/ :eek:laboga:
 

sarsik87

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2007
Posty
40
a ja konfiguruje sobie wszystko tak zeby wysylalo mi logi na ftp i wszytsko niby jest dobrze bo logi i screeny dochodza tylko ze podczas wysylania pojawia sie blad "already connected" !! co jest grane ?? jaka jest tego przyczyna ??
 

adrianek_master

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2007
Posty
14
Moj anty wir go wykrywa :whoeva: mam kasperskiego tylko na licencji ale jednak wykrywa ;/

[ Dodano: 15-08-2007, 09:49 ]
wyalczylem wira i utworzylem serwer ale po utworzeniu on znikl i co ja mam zrobic :glaszcze:
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by adrianek_master
utworzylem serwer ale po utworzeniu on znikl i co ja mam zrobic

"Opcja zmiany ikonki w konfiguratorze, a dokładnie to Ikonka musi być w tym samym folderze co serwer, jeśli tak nie będzie to serwer przeniesie się do folderu z Ikonką"

@sarsik87, serwer u siebie masz raz odpalony czy kilka razy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom