LogKey 1.1.1 [Download]

Status
Zamknięty.

sarsik87

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2007
Posty
40
jest ustawione zeby logi wysylane byly na ftp (tylko na ftp) i faktycznie wszystko dochodzi tylko ze po wyslaniu pierwszego loga co jakis czas wyskakuje okienko z bledem ;/
 

Shunkian

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
2
Hmm mam małe pytanko bo nie wiem czy to cos u mnie czy poprostu ten KL nie łapie wszystkie np. złapał wpisany adres na np. ogame.pl ale juz loginu i hasła nie
<
Tak samo jest np. z jakims forum.
 

pringles

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2007
Posty
8
o dupe trzasnąć...

wow... po kilku dniach pauzy od key loggerów, znów się zabrałem za logkey'a... 1.1.1 działa... waląc siebie w jajo patrze, że przychodzą logi... ale mam dwa pytania... czy zdjęcia mógłby jakoś robić po kilka bo jeden na 15 minut tak jakoś nie dużo
<
... a po drugie, co jakiś czas klawiatura mi wariuje.. to tak może, być u innych lammerów którym wrzuce loggera na kompa... m.in gdy chce a to jest "ą" c "ć" a inne przyciski nie działają... ale to tak przez chwile jest, lecz osoba może się zajarzyć , że cóś nie tak... :/ ??
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by akselekbezelek
po odwiediznach na tej stronie http://www.keylogxtib.yoyo.pl/ widze ze newsy pisze jakis lames i Errox!! Niechce osadzaj ale wydaje mi sie ze Error to Tibia Haxior.Wiem ze sie moze to wydaje glupie ale sprawdzcie sami!
Kasy na nowego kompa mi brakowało, no co? łatwiej kasy już zarobić się nie da :mruga:
 

Ravicz

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2007
Posty
14
Originally posted by Error_PL+--><div class='quotetop'>CYTAT(Error_PL)</div>
<!--QuoteBegin-akselekbezelek
po odwiediznach na tej stronie http://www.keylogxtib.yoyo.pl/ widze ze newsy pisze jakis lames i Errox!! Niechce osadzaj ale wydaje mi sie ze Error to Tibia Haxior.Wiem ze sie moze to wydaje glupie ale sprawdzcie sami!
Kasy na nowego kompa mi brakowało, no co? łatwiej kasy już zarobić się nie da :mruga:[/b]

zal.pl

Az mi sie wierzyc nie chce...
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Originally posted by Ravicz+--><div class='quotetop'>CYTAT(Ravicz)</div>
Originally posted by Error_PL@
<!--QuoteBegin-akselekbezelek

po odwiediznach na tej stronie http://www.keylogxtib.yoyo.pl/ widze ze newsy pisze jakis lames i Errox!! Niechce osadzaj ale wydaje mi sie ze Error to Tibia Haxior.Wiem ze sie moze to wydaje glupie ale sprawdzcie sami!

Kasy na nowego kompa mi brakowało, no co? łatwiej kasy już zarobić się nie da :mruga:

zal.pl

Az mi sie wierzyc nie chce...[/b]

Dokladnie. Zawsze traktowalem Cie jak powaznego czlowieka, a tu wychodzi ze jestes tibia haxiorem. :whoeva:
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Originally posted by HeadShot
Dokladnie. Zawsze traktowalem Cie jak powaznego czlowieka, a tu wychodzi ze jestes tibia haxiorem. :whoeva:
popieram xD


Error_PL, jednym słowem rozwaliłeś mnie tym xD

a żeby nie było że offtop i w ogóle to co do logkeya to imho przerost formy nad treścią....
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Bo wtedy server sie ukrywa ... (jak masz zaznaczone pokaż ukryte pliki i foldery) to go widzisz ...
Na C: masz jeszcze taki folder "host" też ukryty ... tam są przechowywane logi zanim zostaną wysłane ...



//Uploaduj fotke jeszcze raz ...

@akselekbezelek raczej nigdy go nie zastąpisz :faja: LogKey miał swój "styl"
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Error czekam na zrodelko Logkeya
smile.gif

Wkrotce wyjdzie nowy Keylogger By Me
Errorowi juz sie neichce robic nowych wersji LogKeya wiec ja go zastapie robiac nowego keyloggera
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by raptiler
Zkonfigurowałem
<
i gdzieś mi serwer.exe zniknoł .. gdzie on jest ?

3 raz to mówię ... jak uruchomiłeś server u siebie to sie "ukrył" na dysku C: masz nowy folder "host" w którym są przechowywane logi zanim zostaną wysłane ...

I ikonka musi byś w tym samym folderze co server bo inaczej server sie przeniesie do folderu z ikonką ...
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
cezaron, Start>uruchom>wpisz msconfig>Uruchamianie>i odznacz nazwe aplikacji taka jak podales podczas konfiguracji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom