Logo strony

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Tak jak w temacie, gdzie się podziało logo strony??? Przyzwyczaiłem się już, że go nie ma lecz może chociaż jakiś napis haker.com.pl ?
 

lukiganiasuki :D

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2008
Posty
56
No tez wlasnie, ale wydaje mi sie ze kiedys byl kon czy co to tam xD z tym ze to dawno bylo
<
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Nikomu sie nie chce robic albo nie am czasu, a kto chce i ma chęci nie może. bo nie ma dostępu do panelu.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no ale dało by sie zrobic, posłąc moderatorowi i niech wciepnie:D jakie mu się bedzie najbardzie podobało to wcieppnie
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Owszem
Ale rzeczy proste sa najłatwiej przyswajalne
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no teraz to nie ma wogole
<
Alejak pierwszy raz tu weszłęm to nie przyszło mi nawet na mysl ze nie ma loga:D
 

lukiganiasuki :D

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2008
Posty
56
Ja tam zbytnio grafiki na sronach nie podziwiam no chyba, ze jest jakas odlotowa. Najwazniejsza jest tresc (to tylko moje zdanie
<
)
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Hehe, a ja już się przyzwyczaiłem, że jak jestem na forum i chcę przejść na stronę główną, klikam w lewą stronę ,,artystycznej czerni'' xD
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Zgadza sie, że logo byc powinno a ponieważ tak się jakoś dziwnie złożyło, że nie ma, więc zdajemy się na Was i czekamy na propozycje logo dla hcp

Poprzednie wyglądało tak:

hakercomplwn7.jpg


Jeśli chodzi o nowe logo:
- zadnego 3D
- proste - bez udziwnień
- oczywiście z konikiem
<
i w zasadzie konik taki sam z pewnymi modyfikacjami

Wrzucajcie tutaj swoje projekty
smile.gif


Achates wybierze (lub nie) jeśli zaproponowane zostanie coś ciekawego

Uwaga! Admin jest bardzo wybredny
smile.gif
<
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
A no szkoda, ale cóż się dziwić... lepiej jest narzekać, że forum nie takie, ze to nie pasuje, czy tamto niż pomóc w czymkolwiek.
Były propozycje stworzenia logo przez niektórych userów i co z tego?? Kiedy przychodzi co do czego tak jak teraz no to echo...kazdy umywa ręce, bo tak jest prościej, bo może inni to zrobią etc

Jeszcze do niedawna wierzyłam w to, ze ci, którzy mówią iż chcą dać coś z siebie tutaj to są to ich prawdziwe słowa, a nie tylko czcze gadanie.

Zastanówcie się dobrze wszyscy zanim złożycie jakąs deklaracje.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Zrób ogólny szkic, to wysarczy na początek. Jeśli projekt przejdzie będą omawiane szczegóły. Oryginał masz powyżej
Konkurs? Jeżeli logo zostanie zaakcepowane i umieszczone na hakerze to twórca zostanie wyróżniony
smile.gif
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Zrob logo na wektorach 500x500
nie bedzie problemow ze zmniejszaniem ;d
 
Do góry Bottom