Loic

synsytium

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2013
Posty
15
Mam pytanie bo ostatnio przez przypadek znalazłem program LOIC. Chciałem go przetestować i dogadałem się z kolega który ma bloga że potrenuje na tym. Ściągnąłem program wpisałem adres www i ip wybrałem metodę ataku i lipa. Nic nie blokuje. Mam pytanie czy ktoś testował ten program? Przed atakiem przeskanowałem porty nmapem i tesotwałem go na otwartych postach bloga.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Z ilu komputerów naraz z jakim łączem bombardowałeś? Ataki DDos to raczej "rozproszone" ataki o większej sile niż przepustowość serwera. Twój komputer na pewno nie zagrozi nie amatorskiemu serwerowi.
 

synsytium

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2013
Posty
15
Z ilu komputerów naraz z jakim łączem bombardowałeś? Ataki DDos to raczej "rozproszone" ataki o większej sile niż przepustowość serwera. Twój komputer na pewno nie zagrozi nie amatorskiemu serwerowi.

Korzystałem tylko ze swego kompa tak jak jest w instrukcji tego programu. Na youtubie coś widziałem to niby działało...
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Z jednego komputera naraz - możesz zapomnieć ;) Poczytaj najpierw na czym polega DDos a potem się zastanów dlaczego nie działa.
 
Do góry Bottom