Longhorn

Phoenix

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2004
Posty
142
12 październik 2005 - Longhorn Beta 2
22 luty 2006 - Longhorn Release Candidate (wersja kandydująca na ostateczną)
12 kwiecień 2006 - Longhorn Release Candidate 1
24 maj 2006 - Longhorn RTM (Release To Manufacturing - ostateczna wersja, która będzie sprzedawana)

Juz za niecaly rok trzeba sie bedzie przesiasc z dobrego XP
<
na to cos. Ciekawe czy rok czekania to duzo czy malo zwlaszcza za minimalne wymagania Longhorna to Radeon 9800 i 512 ram aby chociaz odpalc Desktop window manager

http://www.winbeta.org/articles.php?action...1&pagenum=4

Teraz trzeba bedzie skadac kase na karte graficzna ale nie dla gier tylko na dzialanie windowsa
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Kto przesiada sie to przesiada. Ja mam 2k i na nic go nie zmienie nawet jakbym mial lepszy sprzet! Przy 64MB ramu smiga wysmienicie. Tu rada dla uzytkownikow 98 SE sprobujcie przesiadki a juz nigdy nie przyjdzie wam ochota na 98! XP wcale nie jest taki doskonaly. Niczym prawie sie nie rozni od 2k - no moze wymaganiami sprzetowymi
<
Aczkolwiek jestem ciekaw nowego produktu Micr0$oftu
smile.gif
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Wymagania sa ostro zawyzone
smile.gif
pojdzie na slabszym sprzecie
smile.gif
a srodowisko graficzne wcale nie jest az tak wymagajace
smile.gif
sadze ze i tak 512 ramu to podstawka w dzisiejszych czasach
smile.gif


PS: jak narazie to nie wiem zbytio czym ma sie roznic Windows XP od Longhorna, jak ktos by mogl to niech poda jakis art albo cos bo szczeze mowiac nie chce mi sie szukac
smile.gif



Pozdrawiam

DJBOSS666
 

abanon

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2004
Posty
21
Originally posted by fl3a
Kto przesiada sie to przesiada. Ja mam 2k i na nic go nie zmienie nawet jakbym mial lepszy sprzet! Przy 64MB ramu smiga wysmienicie. Tu rada dla uzytkownikow 98 SE sprobujcie przesiadki a juz nigdy nie przyjdzie wam ochota na 98! XP wcale nie jest taki doskonaly. Niczym prawie sie nie rozni od 2k - no moze wymaganiami sprzetowymi
<
Aczkolwiek jestem ciekaw nowego produktu Micr0$oftu
smile.gif


ja juz z 5 razy wracasłem na 98se
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Heh. Hardkorowy z Ciebie gosc
<
Coz ja tez mam zainstalowanego 98 ale to tylko do celow testowych - programy i w razie jakiejs awarii. Ale niebieskie ekrany smierci juz mnie wkurzyly wystarczajaco. Zaznacze ze mam stary sprzet i np. na 98 nie moge nagrywac CD i sluchac mp3! A na 2k robie te i inne rzeczy bez problemu. Te dwa Windowsy to zupelnie co innego a miedzy nimi przepasc
smile.gif
 
Do góry Bottom