Ludzie, pomocy! xP

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
MaLy, Ty wróciłeś!!! xDDD Ale ja za Tobą tęskniłem xD
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
<div class='quotetop'>CYTAT(maly3900 @ 27.02.2009, 21:16) <{POST_SNAPBACK}></div>
Oczywiście! Najlepiej się mścić. Ludzie nigdy w taki sposób nie dojdą do porozumienia, i zawsze będą wojny, przestępstwa, i różne rzeczy tego pokroju. Nie rozumiem... ehh.[/b]
I nie zrozumiesz xD To jeden z moich ulubionych nauczycieli i swego czasu mieliśmy taką mała wojenkę ^^ skończyło się screenem strony rozesłanym do paru osób w tym tego nauczyciela i załataniem luki przez niego (taka luka jak ktoś nie widział ale..). także wporzo.
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Ja polecam 220 odcinkow Naruta.. a pozniej mozesz zaczac ogladac Naruto Shippuuden (obecnie 98 odcnikow ;D - nastepny w czwartek.. a w piatek z PL napisami
<
).. hehe
<
..

Ooo.. albo wylacz PC i nie wlaczaj przez miesiac
smile.gif
zobaczymy czy wytrzymasz
<
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
a ja polecam iść spac i przespać nudę 0.o
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
stary on sie pytal o czas do konca ferii xD

proponuje ogarnac czat wp
<
czasami wbijam na czat mojego zasranego miasta i jak tos sie pluje do znajomych czy cos to jezdze nie uzywajac wulgaryzmow ani wyzwisk typu twoja matka klaszcze u rubika. to jest wyzwanie - zjechac typa inteligentnie ale tak zeby zrozumial ^^
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Pogadaj se z Kopaczką, on ma fajne teksty (m.in. na spamerów <spamer> `hej zagramy? można dużo zarobić` <Kopaczka> `zaraz zagram twoim piszczelem w bilarda` biggrin.gif)[/b]
jak ktoś lubi pogadać z automatem, spoko xD

Gondoller
, proszę, powiedz, że Ty nie mówisz poważnie, bo nie wierze, że można być takim pr0 m3g4 haxiorem

a ja polecam iść spac i przespać nudę 0.o[/b]
popieram, bo widzę, że zbyt inteligentna rozmowa się rozwija
<
<


Trolls.jpg
hę?
 
K

Khalt

Gość
Moja 'ultimate answer to every single question ever asked':

Originally posted by LPU+--><div class='quotetop'>CYTAT(LPU)</div>
Ja polecam 220 odcinkow Naruta.. a pozniej mozesz zaczac ogladac Naruto Shippuuden[/b]
Widziałem. Shippuuden oglądałem do osiemdziesiątego-któregoś. Nagle przestałem. Czy to prawda, że Dattebayo.com już nie subuje?

Originally posted by widmo17+--><div class='quotetop'>CYTAT(widmo17)</div>
mówiłem Ci już, że masz zajebifajny avatar? xd[/b]
Teraz już tak xP. Nie ma to jak Samara z The Ring :D.

<!--QuoteBegin-proxima
@
a ja polecam iść spac i przespać nudę 0.o
Ze wszystkich rzeczy na świecie, spać lubię najmniej ^^.

<!--QuoteBegin-widmo17

podpada mi granie na gitarce. O! xd a tak z książek to przygodowe, thrillery (kiedyś uwielbiałem książki agaty christie, trzyma w napięciu przez całą książkę), albo też podobało mi się kilka ksiażek paolo coelho (alchemik, piąta góra itd) nie wiem co to za gatunek, to takie książki bardzo refleksyjne ;]
Moja gra na gitarce wygląda tak, że zagram wszystko, na czego tabulaturę będę się wlepiał przez 15 minut ... na chwytach - nic xP. A z thrillerów to tylko filmy :].
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
<div class='quotetop'>CYTAT(widmo17 @ 27.02.2009, 22:23) <{POST_SNAPBACK}></div>
Oo mały Ty tutaj? xD[/b]
Nie ciesz się, jestem przelotem. ; ) .
Może z powrotem wrócę do postowania, ale nikły procent. ; x
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
<div class='quotetop'>CYTAT(amex @ 27.02.2009, 23:44) <{POST_SNAPBACK}></div>
jak ktoś lubi pogadać z automatem, spoko xD

Gondoller
, proszę, powiedz, że Ty nie mówisz poważnie, bo nie wierze, że można być takim pr0 m3g4 haxiorem[/b]

Średnio na jeża
<
Przecież widać że jaja sobie robię nie? Mniej więcej oscylując koło poziomu rozmowy z botami.

A co do zajęć, książek itp - jeszcze w dodatku metalowcy tu siedzą? matko, raj.

Wybierz się na koncert jakiś. Pełno tego teraz. U mnie np. na moim zadupiu w sobotę jest koncert jakiejś małej powermetalowej grupki.
<
 

EvilHaker102

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
34
POLECAM Kubuś Puchatek 60 edycja. Nie ma takiej więc sam ją wymyśl xD. I wszystkie poprzednie xD Zajęcie na całe życie xD
 

Khalitzer

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2009
Posty
1
Dobra ... a teraz, który cwaniak mi powie, dlaczego pomimo użycia opcji "przypomnij hasło", nie mogę się zalogować. Bo mnie już krew przez was zalewa -_-.

By Khalt.
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Pewnie, radze jeszcze przesmarować forme do logowania (np. WD 40 xD) bo może pordzewiała xD
 
Do góry Bottom