mały wielki skrypt na forum ; ]

Ratay666

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2008
Posty
4
Witam! Przejrzałem strony o php tutaj, i nie znalazłem ani podobnego tematu także zamieszczam jako nowy. Mam sprawę :


Chodzi o muzyke w tle. Ale nie samą. Po wejściu na moje forum chciałbym widzieć dla przyciski. "TAK" oraz "NIE" które odpowiadają za włączenie muzyki w tle. I żeby muzyka nie przestała grać, kiedy wejdę w jakiś temat z forum. Żeby była dosłownie w "tle"

Chciałbym, żeby to tak wyglądało:
Wchodzę na forum, widzę header i pod headerem pole "Czy chcesz puścić muzykę w tle?"
TAK lub NIE. No i gdy ktoś naciśnie tak to wiadomo, grać będzie aż opuści stronę a jeśli NIE to decyzja zostanie zapamiętana aż opuści strone : )


Jeśli ktoś zna taki skrypt albo jest mi go w stanie zrobić (od razu mówie, że możemy pogadać o sposobie wynagrodzenia) to bardzo proszę. Bardzo mi na tym zależy !

Pozdrawiam !
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Myślę że wystarczy wykorzystać bibliotekę loganka (z tego forum), i dać poza ramką zwykłego playera, a do ramki wrzucić forum ;>
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Można skorzystać z ramek. Na głównej stronie leci muzyka, odnośniki otwierają się w ramce. Jeżeli masz problemy z dodanie muzyki na stronę to przeczytaj to LINK. Ze sprawdzeniem który button został wciśnięty nie powinieneś mieć problemów (zwykły formularzi odbieranie danych).

// Byłem pierwszy! :D
 
Do góry Bottom